2. Španělsko hodnocení hotelů
Španělsko San Agustin Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Grupotel Tres Vidas Průměrné hodnocení: 8,4

„Vše vyjma níže zmíněného“

• B SLOW San Agustin Condor Průměrné hodnocení: 9,2

„Klidná lokalita. Vstřícný a usměvavý personál na recepci. Možnost vyprání prádla bez poplatku. Balená voda za drobný poplatek je dostupná na recepci. Dostatek lehátek na slunění.“

• Grupotel Orquidea Průměrné hodnocení: 8,1

„Vynikající personál. Výborné stravování. Krásný pokoj.“

• Pippa´s House Průměrné hodnocení: 8,7

„Úžasná paní Filipa, čekala na nás při příjezdu. Vše nám ukázala, vysvětlila a předala nám klíče. Velice příjemná a ochotná paní. Byli jsme velmi spokojeni. Fotografie odpovídají skutečnosti. Apartmán je moderně vybavený a čistý. Poloha je také skvělá.“

• La Colina Průměrné hodnocení: 8,9

„Líbilo se nám vybavení apartmánu.Lednice, mrazák, pračka, potřeby pro vaření, zkrátka vybavení kuchyně naprosto v pořádku!Líbil se nám balkón a televize s kanálem Disney pro děti úplně super! Bazén čistý ale nevyhrivany, tudíž pro děti v zimním období jen koupání na chvilku a pak hned ven.Pro nás dospělé vyhovující.Ostatni obyvatelé bloku jsou přátelští, staršího věku a velmi klidní.“

• Hotel New Folías Průměrné hodnocení: 8,1

„Výborné jidlo,personál byl velice ochotný a milý.“

• Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels Průměrné hodnocení: 8,1

„Velký a čistý pokoj. Příjemný personál. Celkem ledová voda v bazénu ale i tak jsem byla schopna si zaplavat. Dostatek lehátek. Animační tým.“

• Confortable independent Villa Průměrné hodnocení: 9,5

„Vila byla super prostorná, perfektně čistá s veškerým vybavením, které člověk na dovolené potřebuje.“

30 nejlepších hotelů v destinaci San Agustin