3. Wyspy Kanaryjskie – opinie o hotelach
  4. Playa de las Americas – opinie o hotelu
Hiszpania Playa de las Americas Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament dobrze wyposażony, czysty, posiada 2 łazienki, bezpłatny parking. W okolicy restauracje i sklepy spożywcze.”

• „Super lokalizacja. Dobre wyposażenie app. Fajny basen. Taras. Miła obsługa.”

• „Miła obsługa, wszystko, oprócz pokoju”

• Viña del Mar 7 Ocena: 9,3

„Bardzo dobra lokalizacja, blisko plaży. Wszystko było czyste i dobrze przygotowane na nasze przyjście. Był wiatrak dzięki czemu w nocy nie było za gorąco. Bardzo wygodne łóżko”

• „Wszystko na najwyższym poziomie, czystość, atmosfera, lokalizacja, jedzenie, personel. Czytając opinie o hotelu miałem wątpliwości czy warto go wybrać ale jak się okazało przerósł nasze oczekiwania. Poprosiliśmy o cichy pokój i udało nam się go dostać. Pokoje ładne nowoczesne, hotel sam w sobie urokliwy, codziennie wieczorem zabawy dla dzieci, gdzie nasza 4 letnia córka była zachwycona, później muzyka na żywo lub przedstawienia. Nawet w dzień leżaki na basenie były dostępne. Jedzenia pyszne, były też owoce morza. Pozdrowienia dla Kateriny i Andrejewa który mówi po polsku z recepcji, super ludzie :) DJ też fajny gość, za każdym razem jak nas widział to nas zaczepiał :) Ogólnie polecamy i mam nadzieję że kiedyś tam wrócimy, do zobaczenia !!! :)”

• „Basen, śniadania”

• „Śniadania i kolacje, wygodne łóżko”

• „Obsługa na najwyższym poziomie!!!Wszyscy przemili i pomocni!!Bardzo blisko morza,w idealnej lokalizacji.”

• „- świetna lokalizacja (wychodzisz z hotelu i jesteś na plaży i dużo fajnych knajpek w okolicy), - bezpłatny parking na terenie hotelu, - bardzo smaczne śniadania i kolację, - czyste i zadbane pokoje, - zewnętrzny basen.”

• „Super lokalizacja, super cena, bardzo dobry kontakt z wynajmującym, dobre wyposażenie w apartamencie.”

30 najlepszych hoteli w mieście Playa de las Americas