2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Балеарські острови: відгуки про готелі
  4. Плайя-ден-Босса: відгуки про готелі
Іспанія Плайя-ден-Босса Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Apartamentos Green Line Bon Sol - AB Group Оцінка за відгуками: 6,9

“Просторий номер, багато місця. Близько до моря, аеропорту та до зупинки громадського транспорту. Цілодобова стійка реєстрації. Дуже гарний, привітний персонал, швидко реагують на будь-який запит допомоги.“

• Hotel Vibra Algarb Оцінка за відгуками: 7,4

“Особливе ДЯКУЮ Ользі з рецепшину, яка в розмові з нами перешла на українську мову і все в деталях пояснила. Це було дуже приємно і неочікувано! Також були гарні сніданки та вечері. Люб'язний персонал.“

• Apartamentos Green Line Bon Sol - AB Group Оцінка за відгуками: 6,9

• Hotel Torre del Mar - Ibiza Оцінка за відгуками: 8,9

“Номер з видом на море👍🏻“

• Hotel Garbi Ibiza & Spa Оцінка за відгуками: 8,8

“Все сподобалось“

• Apartamentos Bora Bora - Adults Only Оцінка за відгуками: 7,2

“Ліжко було зручне. Нам повезло і ми мали гарний боковий вигляд на море. Але наші друзі на 4 поверсі мали вигляд на калюжу і машини. Кондиціонер працював справно“

• Apartamentos Vistamar II Оцінка за відгуками: 9,1

“Найбільш за все сподобався персонал! Дуже приємні люди, вони завжди намагалися допомогти. Чудове розташування, близько до всього. Чисто, тихо, затишно. Багато ресторанів поруч.“

• Club Can Bossa Оцінка за відгуками: 8,3

“Сподобалось розташування, однозначний плюс -від центру 15 хв пішки. Поруч багато ресторанів і магазинів. Дуже гарно, зелено і класний басейн. Окреме дякую бармену- привітний, оперативний, супер)“

• “смачний та різноманітний сніданок“

• Hotel Garbi Ibiza & Spa Оцінка за відгуками: 8,8

“гарна територія, інтер’єр , смачна їжа в ресторані“

15 найкращих готелів - Плайя-ден-Босса