3. Galicja – opinie o hotelach
  4. Padrón – opinie o hotelu
Hiszpania Padrón Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Swobodny odpoczynek w części wspólnej - do dyspozycji kuchnia, patio z fotelami oraz pralka i suszarka. Rankiem czekał poczęstunek przed drogą - kawa i rogalik, to było bardzo miłe. Polecam!!!”

• Camiño da Vieira Ocena: 9,3

„Lokalizacja tuż przy trasie Camino. Świetne miejsce jeśli następnego dnia chcesz mieć krótszy etap, by dotrzeć do Santiago. Dom jest niezwykły. Wszystko jest tak zaplanowane, by można było odpocząć. Kilka pryszniców, miejsce do zrobienia prania i suszenia, kuchnia, salon, miejsca na zewnątrz, gdzie można posiedzieć (niestety akurat w tym czasie gdy byłyśmy padał deszcz). W kuchni produkty do kupienia, by przyrządzić sobie kolację (makaron, sosy, mrożona pizza), a w oddzielnej lodówce produkty na śniadanie, które jest wliczone w cenę. Nie trzeba więc wybierać się do sklepu. I do tego wszystkiego super zatroskany gospodarz. Z każdym rozmawiał, pokazywał co gdzie jest, pytał czy niczego nie potrzeba. Piękne miejsce. Aż chciałoby się zostać dłużej. Polecam.”

• Crucesinn Albergue Ocena: 6,6

„Przyjemna atmosfera pomimo bariery językowej Pani bardzo pomocna. Przepyszne domowe jedzenie w znakomitej cenie.”

• Gonsa 1 Ocena: 9,3

„Bardzo duże mieszkanie, 3 piękne sypialnie, dwie łazienki. Kuchnia była bardzo dobrze wyposażona. Mieszkanie jest na 4 piętrze z windą. W lodówce czekały na nas czekoladki, wida, sok -co było bardzo miłe. Jeśli będę ponownie to wybiorę to samo miejsce”

• Padrón Suites Ocena: 9,2

„Obsługa i możliwość wysuszenia mokrej odzieży i obuwia”

• „Małe albergue, czyste, doskonale urządzone w nowe sprzęty. Ręczniki, pościel i śniadanie w cenie. Idealna lokalizacja.”

• „BARDZO miła Mama z córkami, które z uśmiechem na twarzy dbają o swoich gości. PRZEPYSZNE jedzenie za małe pieniądze. Czysto i przyjemnie. Dogadają się w każdym języku 😉”

• „Wygodne miejsce do zatrzymania na drodze do Santiago. Ciepło i klimatycznie Na miejscu można zjeść kolację i śniadanie”

• „Bardzo miły pan z recepcji, który wyjaśnia, radzi i pomaga w trudnych sytuacjach. Lokalizacja świetna, po prostu na szlaku. Było zaskakująco cicho. Może po prostu miałam szczęście, że nikt nie chrapał. Bałam się, że firanki będą na mnie działać klaustrofobicznie, ale wcale tak nie było. Przy łóżku koło lampki mała półeczka, na której można położyć drobne rzeczy, to jest fajne.”

30 najlepszych hoteli w mieście Padrón