2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Балеарські острови: відгуки про готелі
  4. Кала д'Ор: відгуки про готелі
Іспанія Кала д'Ор Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Gavimar Cala Gran Hotel and Apartments Оцінка за відгуками: 7

“Нам дуже сподобалось розташування готелю. За 50-100 м від мальовничого пляжу і стільки ж від центру міста. Крім того, ви ще можете відвідати порт і 2 інших пляжі, які знаходяться 10-15 хв ходьби. Нас все влаштовувало за таку низьку ціну. Ми отримали просторі апартаменти з 2 кімнатами та 2 туалетами. Так, все зношене, але чисте. Не погане харчування, як для 3 зіркового готелю, завжди було 2 вида мʼяса і 2 вида риби, фрукти, морозиво, смачне пиво. Кава дійсно не дуже, але це дрібниці. Персоналу окрема подяка, швидке обслуговування, молодці!!! Я рекомендую цей готель для тих, хто хоче дешево відпочити, насолоджуючись пляжами Cala D’Or.“

• Cabot Cala Ferrera Оцінка за відгуками: 8,2

“Чисто, комфортно , білосніжна постільна білизна та рушники.“

• INNER Hotel Rupit "Adults Only" Оцінка за відгуками: 9

“Затишний готель із смачними сніданками ! Гарне розташування близько до моря, не далеко від готелю є безкоштовна парковка !“

• Grupotel Rocador - Adults Only Оцінка за відгуками: 8,5

“Чудовий готель для дорослих з прекрасним розташуваням поруч з пляжем. Відпочивали з донькою та сестрою у жовтні 2023 року. Дуже смачна та різноманітна їжа в ресторані, на будь-який смак, я трохи вибаглива у виборі страв))) Були також вражені сервісом, в мене були деякі побажання при бронюванні номерів. Всі вони були враховані. Щиро вам дякую, це був чудовий відпочинок!“

• Hotel Antares Оцінка за відгуками: 8,1

“Привітний персонал та ідеальне розташування, чисто“

• Cabot Cala Ferrera Оцінка за відгуками: 8,2

“Чудове місце з красивою бухтою. Неймовірний вид з балкону. Поруч декілька ще красивих бухт. Поруч магазини і ресторани, автобусна зупинка 3 хвилини. Непогані завтраки і вечеря.“

• Cabot Cala Ferrera Оцінка за відгуками: 8,2

“Атмосфера часів серіалу «Район Мерлоуз». Все простеньке але з душею. Бухта шикарна- спокій та затишок“

10 найкращих готелів - Кала д'Ор