2. Данія: відгуки про готелі

8,7

• Відгук від 16 травня 2024

Добре
    • Приватний номер з 4 ліжками

Не було праски в такому великому хостелі, приїхала з портфелем в ньому речі дуже пом'ялися і так через відсутність праски не наділа пару луків. А ще дуже холодно, всі поверхні в кімнаті холодні особливо підлога. А ще те що всі ігрові автомати навіть настільний футбол були платні. А ще двері у ванну/туалет не зачинялися.

Гарне розміщення хостелу, велика територія.

• Відгук від 14 травня 2024

Гарне співвідношення ціни та якості
    • Ліжко в 4-місному жіночому номері гуртожиткового типу

Питання чистоти, перед нашим вʼїздом прибирали номер, проте там все одно було чуже волосся та повільно працював злив у душовій кабіні, вся підлога у ванній була мокра від цього.

Гарне розташування, вид з номеру на канал, багато цікавих розваг у готелі.

• Відгук від 23 березня 2024

Вартість

Гарний хостел

• Відгук від 25 лютого 2024

Розташування, затишок

• Відгук від 18 січня 2024

• Тримісний номер

Якщо ви вирішили зупинитися на 1-2 дні-чудова локація,але ми були там 6 ночей і прибирали в номері тільки на 4 день.Уявіть собі цей бруд.Рушник один на 4 дні.Кухня є,але за неї треба платити окремо.

Зручне місце розташування,номери чисті,коли заселяєшся.

• Відгук від 24 грудня 2023

• Ліжко в 6-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Приємний хостел з великою кухнею та затишним лобі. Навіть футбол вдалося подивитися після насиченої екскурсії містом) + всі позитивні відгуки з попередніх відгуків)

• Відгук від 2 листопада 2023

• Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

Були дуже шумні дівчата по кімнаті, важко було виспатись. Але це не вина готелю. Тому я не вважаю це мінусом.

Все☺️

• Відгук від 22 жовтня 2023

• Тримісний номер

Трохи було брудно в номері - чуже волосся на підлозі і пил.

Чудове розташування, дуже комфортний хостел з купою різних можливостей. Все сучасне, симпатичне і зручне. У співвідношенні з ціною - це супер варіант. Окрема подяка персоналу, який був усміхненим і допомагав розібратися зі всіма питаннями

• Відгук від 9 жовтня 2023

Чудова атмосфера
    • Приватний номер з 4 ліжками

Світло в душі вимикається автоматично , не зручно в ночі. Немає гачків для верхнього одягу при вході в кімнату

Ціна, місце розташування, холл і бар

• Відгук від 14 вересня 2023

в принципі все сподобалось, наступного разу повернусь в це ж місце
    • Ліжко в 6-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

санвузол не герметично зачиняється, тож у спільній кімнаті на 6 персон все чутно колись хтось в туалеті😅

зручне розташування, непоганий спорт зал

• Відгук від 26 квітня 2023

• Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

Не було можливості зробити чек ін раніше, відсутні шторки в номері (додало б відчуття деякої приватності). It was not possible to make a check in earlier, there were no curtains in the room (which would have given a sense of privacy).

Хостел розташований поруч з автобусною зупинкою та залізничним вокзалом. В хостелі є спортзал (на жаль в мене не було змоги ним скористуватися. Також можна було залишити валізу в камері схову (але в мене не було такої потреби). Санвузол в кімнаті був роздільним що дуже зручно, також є фен. The hostel is located next to a bus stop and a train station. The hostel has a gym (unfortunately, I did not have the opportunity to use it. You could also leave your suitcase in the luggage room (but I didn't need it). The bathroom in the room was separate, which is very convenient, and there is also a hairdryer.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 28 лютого 2023

• Ліжко в 6-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Розгубленість біля стійки реєстрації. Код реєстрації не приймався. Я написала в букінг і на емейл, але мені відповіли вже аж коли я виїхала. Як виявилося, спочатку всеж треба звернутися до персоналу, щоб тобі дали код. Це дивно, коли очікуєш безконтактну реєстрацію, і легко вирішується повідомленням, або хочаб інструкцією з зазначенням цього нюансу. Чому ні? Дуже здивувало що в такому продвинутому місці потрібно купляти крихітний замок на шафку за 4€. Хоча може там це нормальна ціна, але таке...Самі шафки виглядають не дуже надійними. Не зрозуміло навіщо така дивна конструкція. Також було б непогано просто нагадати відвідувачам, що знадобиться замок. Туалети прибирали не дуже часто, але я ще не звикла до подородей, може то так заведено. Якогось сильного дискомфорту це не спричинило. Але дозатор у нас в дущі був порожнім, а сам душ трохи протікав. То дрібниця, але прикро. Вентиляція була покрита товстим шаром пилу. Я мала верхнє ліжко і звідти це було дуже добре видно. Це ж повітря, а конструкція вентиляції дозволяє очищати її дуже легко. Це засмутило. Ну і сніданки. Скоріш за все то особливості культури, але я не розумію як люди можуть там їсти регулярно. Це вигідно - взяти там каву із сендвічем, але другий варіант - це кава з круасаном. На цьому ваш вибір обмежується. Тож якщо ви хочете нормально поїсти, то доведеться готувати самим або ходити по ресторанах. Але сендвіч і кава були смачні.

Дуже комфортне й симпатичне місце. Гарне розташування, майже всюди я змогла дістатися пішки. Дуже зручні ліжка. Просторі. Є світло, розетка та порт usb. Мило для рук екологічне і все таке. Є фен, окремі гачки для рушників (але доволі близько одне до одного, не надто гігієнічно). В душі є місце де можна сісти, але не завадила б якась ще поличка. Є кухня і варіанти для дозвілля, але моя подорож була дуже коротка, і я не витрачала на це час. Доволі недорогі зал та басейн, не очікувала) наступного разу візьму форму й купальник) Люди привітні, атмосфера в цілому сподобалась Можна заїхати і виїхати у будь-який час. Для мене це було важливо. Ціна-якість мене задовольнили, але деякі дуже прості речі залишили неприємний осад. Все зроблено гарно й зі смаком, але на якихось елементарних речах зекономили.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 11 лютого 2023

• Ліжко в 4-місному жіночому номері гуртожиткового типу

Хостел знаходиться у дуже вдалому місці. Потішила можливість сніданку в кафетеріі.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 2 липня 2022

Хостел близько вокзалу, основного туристичного маршруту та планетарію. Це зручно для подорожуючих
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Загальна кухня потребує прибирання

Сніданок продається в окремих пакунках+ гарячий напій. Дуже зручно, що можна взяти з собою в місто

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 5 червня 2022

Беріть зі собою багато їди,в країні дуже дорого.
    • Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Навігацію до паркінгу, я не розмовляю англійською добре, мав проблему щоб потрапити до паркінгу Зробіть qr kod де можна буде дізнатись як потрапити на 🅿️ іншими мовами

Класний персонал на рецепції. Вид з вікна був на офіси,що спричиняло дискомфорт. Окреме дякую ,жінці з кучерявим волоссям на рецепції,якщо ти це читаєш,бажаю тобі класного дня😏

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 22 жовтня 2021

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

В маленькому двомісному номері можна було б зробити більше поличок хоча б, або виділити місце невеликій шафі

Дуже класні номери та сам хостел! Розташування в самому центрі і це просто дивовижно, можна цілий день гуляти центром Копенгагена

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 18 січня 2024

Фантастично добре!
    • Ліжко в 4-місному жіночому номері гуртожиткового типу

Це неймовірне місце, дійсно унікальне. Все дуже зручно, різноманіття послуг вражає! Басейн, щасливі години в барі, розкішна кухня, космічні номери з комфортними ліжками... Іноді здавалося, що там краще, ніж вдома!

• Відгук від 15 січня 2024

Ідеальне місце , акщо приїхали на відпочинок на 3-4 дні

Мені все сподобалось!

Супер вайбове місце! Все необхідне- поруч! Білизна, рушники- ідеально чисті, навіть спати зручно, ліжка не малі, підійдуть для кожного, номер на 4 ліжка маленький 12м, але ми там тільки спали та купались)); багато активностей для мешканців: басейн, спорт зал, щоденні розваги. Кухня чиста, все необхідне в наявності і в достатній кількості, всі за собою прибирають. Є бар, кава(лате 30 крон, наприклад) щось поїсти готове в холі - сендвічі.

• Відгук від 10 січня 2024

Все сподобалось

• Відгук від 27 грудня 2023

Відпочинок у Копенгагені
    • Приватний номер з 6 ліжками

Дуже зручний та комфортний хостел. Зручне розташування. У хотелі є все необхіде кухня, місце для дозвілля, настільні ігри. Також є бассейн і спорт зал. Можна замовити сніданок.

• Відгук від 30 листопада 2023

Гарний хостел, щоб розташуватись в центрі Копенгагена!

Все ок!

За одну подорож це було друге розміщення в цьому хостелі. А це значить, що це гарне та зручне місце для ночівлі. Це дійсно чудовий варіант помешкання в центрі Копенгагена. Ліжка зручні, постільна білизна чиста. І взагалі в номерах чисто. Так, номери невеликі, але все комфортно та продумано для зручності. персонал ввічливий та привітний.

• Відгук від 1 листопада 2023

Зручно, бюджетно, в центрі міста!
    • Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

Все сподобалось та відповідало моїм очікуванням.

Це було вдруге (а потім і втретє), як я обрала даний хостел для перебування. Чудове розташування в центрі міста - в пішій доступності до всіх визначних місць, а також поряд зручне транспортне сполучення. Номера комфортні, ліжка також. Чиста постільна білизна та рушники. Привітний персонал. Зручно, якщо вам треба бюджетно зупинитись на декілька ночей. Звісно, ви розділяєте номер з іншими людьми, тому і мови немає про якусь приватність. Але ліжка зроблені так зручно, що у вас є відчуття власного простору. Із задоволенням зупинюсь тут наступного разу та сміливо можу рекомендувати цей хостел.

• Відгук від 19 жовтня 2023

6,0
    Досить добре
    • Ліжко в 6-місному жіночому загальному номері

Досить зручний хостел, поруч багато транспорту, озеро, магазини. Номери прибирались кожного дня, і заміна рушників також. На першому поверсі можна було купити поїсти, кава і напої, іноді жива музика.на мінус першому басейн, ігри. Лаунж зони

• Відгук від 15 вересня 2023

• Ліжко в 6-місному змішаному загальному номері (гуртожиткового типу)

Санвузол погано закріплений, вода в душі не сходить

Місцерозташування, матрас