2. Данія: відгуки про готелі
  3. Hovedstaden: відгуки про готелі
  4. Копенгаген: відгуки про готелі
Данія Копенгаген Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Tivoli Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Готель знаходиться в пішій доступності від залізничного вокзалу, що дуже зручно, якщо ви добираєтеся поїздом. Так як зупинялася лише на 2 дні, складно оцінити різноманітність сніданків, але мені сподобався вибір та наповнення. Зручно, що час відвідування сніданків бронюється, це допомагає уникати великого натовпу та пошуку вільного столика. Також хочу відзначити, що великий плюс, що в кожному номері є прасувальна дошка та праска – не так часто таке зустрічається.“

• Scandic Palace Hotel Оцінка за відгуками: 7,9

“Готель знаходиться напроти місцевої ратуші, в самому центрі Копенгагена. Все чисто, гарно. Велика кімната. Смачний сніданок.“

• Best Western Plus Airport Hotel Оцінка за відгуками: 7,2

“Персонал дуже привітний. Атмосфера в готелі спокійна та доброзичлива. Всюди чисто. В номері є чайник, фен, телевізор. Відмінний сніданок. Навпроти готелю зупинка автобусу, який їде до аеропорту, також недалеко метро. Шуму з сусідніх номерів не було.“

• CityHub Copenhagen Оцінка за відгуками: 9,1

“Чисто“

• Andersen Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 8,8

“Персонал супер!“

• Sleep in Heaven Оцінка за відгуками: 8,1

“Було дуже чисто і тепло. Ми прибули до хостелу пізно вночі, і нам прислали інструкцію де дістати ключ від кімнати. Інструкція була дуже чітка і зрозуміла, потрапили до житла без проблем. Бронювали кімнату та в якій 6 ліжок (жіноча). А ще було дуже тихо, всі спали і не шуміли. Буду надалі теж зупинятися тут.“

• Annex Copenhagen Оцінка за відгуками: 7,2

“Гарне розташування, чисто“

• Sleepcph Оцінка за відгуками: 7,6

“Чисто, гарна звукоізоляція між кімнатами, є кухня де можна приготувати поїсти, є кавомашина в якій за 20 крон можна випити смачний капучино. Самостійне заселення. Адміністрація завжди на звʼязку і максимально привітні“

• Moxy Copenhagen Sydhavnen Оцінка за відгуками: 8,1

“Гарний, стильний невеличкий номер. В номері все нове і чисто“

• Wakeup Copenhagen - Carsten Niebuhrs Gade Оцінка за відгуками: 7,7

“Місце розташування, кімнати“