2. Данія: відгуки про готелі

Данія Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі у Данії

• Tivoli Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Готель знаходиться в пішій доступності від залізничного вокзалу, що дуже зручно, якщо ви добираєтеся поїздом. Так як зупинялася лише на 2 дні, складно оцінити різноманітність сніданків, але мені сподобався вибір та наповнення. Зручно, що час відвідування сніданків бронюється, це допомагає уникати великого натовпу та пошуку вільного столика. Також хочу відзначити, що великий плюс, що в кожному номері є прасувальна дошка та праска – не так часто таке зустрічається.

• Негативна частина відгуку

У мене лише кілька зауважень щодо чистоти номера. Вікна вже варто було б помити, і унітаз був із темними смугами всередині (але думаю, що це не питання прибирання, а швидше за все його просто варто замінити після довгої експлуатації). Але на захист повинна сказати, що мені дуже імпонує прагнення готелю до захисту навколишнього середовища, коли вони пропонують прибирання на замовлення, а не просто безглузде щоденне, після того як людина в номері могла провести тільки єдину ніч.

Відгук від 13 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    skybka Німеччина
  • Sleep in Heaven

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Було дуже чисто і тепло. Ми прибули до хостелу пізно вночі, і нам прислали інструкцію де дістати ключ від кімнати. Інструкція була дуже чітка і зрозуміла, потрапили до житла без проблем. Бронювали кімнату та в якій 6 ліжок (жіноча). А ще було дуже тихо, всі спали і не шуміли. Буду надалі теж зупинятися тут.

Все було добре

Відгук від 7 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Iryna Данія
  • Best Western Plus Airport Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,2
    • Позитивна частина відгуку

Персонал дуже привітний. Атмосфера в готелі спокійна та доброзичлива. Всюди чисто. В номері є чайник, фен, телевізор. Відмінний сніданок. Навпроти готелю зупинка автобусу, який їде до аеропорту, також недалеко метро. Шуму з сусідніх номерів не було.

• Негативна частина відгуку

Дуже маленькі номери. Частий відчутний шум від літаків. Відсутність праски. Пішки від аеропорту дістатися складно (дорога йде через міст), до центру міста далеко.

Відгук від 11 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Nataliia Україна
  • Sleepcph

Середня оцінка за відгуками: 7,6
    • Позитивна частина відгуку

Дуже крута фішка, коли після виселення об 11 ранку можеш залишити свій багаж у ячейках до 23:00) сподобались завжди оперативні відповіді на наші питання у дірект, легкість заселення та виїзду, кімната мінімалістична та дуже комфортна)

Відгук від 14 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Mariia Україна
  • Axel Guldsmeden

Середня оцінка за відгуками: 8,3
    • Позитивна частина відгуку

Дуже затишний і чистий готель. Розташування у самому центрі. Внутрішній дворік неймовірний😊 Спа за додаткову плату - гарний, рекомендуємо! Смачний еко сніданок! Дякую!

Відгук від 15 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Alona Україна
  • Scandic Palace Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,9
    • Позитивна частина відгуку

Готель знаходиться напроти місцевої ратуші, в самому центрі Копенгагена. Все чисто, гарно. Велика кімната. Смачний сніданок.

• Негативна частина відгуку

Дуже маленька раковина в ванній. Вмити лице неможливо. Це дрібниця, звісно, але так є.

Відгук від 11 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Pavlo Польща
  • Steel House Copenhagen

Середня оцінка за відгуками: 8,4
    • Позитивна частина відгуку

Гарне розташування, вид з номеру на канал, багато цікавих розваг у готелі.

• Негативна частина відгуку

Питання чистоти, перед нашим вʼїздом прибирали номер, проте там все одно було чуже волосся та повільно працював злив у душовій кабіні, вся підлога у ванній була мокра від цього.

Відгук від 14 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Iryna Франція
  • Comwell Holte

Holte, Данія

Середня оцінка за відгуками: 7,8
    • Позитивна частина відгуку

Чистота кімнат, комфорт , сніданок, персонал.

Відгук від 7 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Yurii Данія
  • Andersen Boutique Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8,8

Персонал супер!

• Негативна частина відгуку

Один рушничок для ніг, коли ллється вода з душевної кабінки, кава машинка на сніданку не зручна

Відгук від 8 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Шутько Україна