2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Баден-Вюртемберг: відгуки про готелі
  4. Шенвальд: відгуки про готелі
Німеччина Шенвальд Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Auszeit im Schwarzwald Оцінка за відгуками: 10

“Наша сім'я зупинялась в цьому будинку на 4 ночі. Це був цілий комфортний будинок. Нашій сім'ї все сподобалось! Передача ключів дуже зручна (господарі залишають ключі в скринці біля входу). В будинку було дуже тепло, на кухні було все необхідне обладнання та навіть більше. Навкруги дуже добра природа. Трохи далеко від гірськолижного курорта Фельдберг, але на автомобілі недалеко. Продуктові магазини є поруч та в сусідньому місті, все зручно.“

• Heimelig im Hirschen App 118 Оцінка за відгуками: 9

“Все було добре.Розташування супер.В комплексі є все що необхідно.“

• Hotel Adlerschanze Оцінка за відгуками: 8,4

“Красивий і затишний готель. Привітний персонал, хороший сніданок.“

• Landhotel Garni Schweizerhaus Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже гарне та тихе місце. Гарний вид з вікна. Чудові та привітні господарі. Номер був чистий, а ліжко зручне. Чудовий та ситний сніданок. Готель рекомендується! Щиро Дякую!“

• Appartment Leo Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже комфортні апортаменти , дуже чисто , дуже затишно , на кухні багато зручного посуду та всього необхідного, дуже зручне ліжко та подушки ,а головне - тераса , на яку вихід просто з кімнати! Чудова паркова зона біля невеличкого озера з качками . Дуже приємна та добра хозяйка .Дякую за чудовий відпочинок ! Місцезнаходження - поруч з зупинкою транспорта , але ми були на автівці , до речі яку залишали поряд з будинком на приватному парковочному місці .“

30 найкращих готелів - Шенвальд