2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Південний Рейн-Вестфалія: відгуки про готелі
  4. Леверкузен: відгуки про готелі
Німеччина Леверкузен Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• ibis budget Koeln Leverkusen City Оцінка за відгуками: 6,6

“Комфортно затишне місце чисто привітний персонал. Рекомендую“

• Landhotel Fettehenne Оцінка за відгуками: 8,6

“Перше що мені вже сподобалася, це картинка з овечками на фоні готелю))), бо я їх дуже люблю. А так зрештою абсолютно все нас вразило. Парковка безкоштовна, розташування добре, чудова ціна, було чисто, ну ще смачний сніданок...можно ще додати..дякуємо керівництву готелю, обов'язково ще будемо, чекайте на нас!“

• Nikii Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Сніданок був нормальний, вибір їжі зовсім малий. Номер і в цілому не відповідає ціні та фотографії які вказані на booking.“

• Hotel Arkade Оцінка за відгуками: 9,4

“Тихо, затишно , гарний персонал ,смачний сніданок.“

• Landhotel Fettehenne Оцінка за відгуками: 8,6

“Хороший готель, недалеко від Кельна. Можна з тваринами - це коштує 15 євро додатково і треба попередньо написати в готель, що ви з твариною. Сніданок звичайний, але смачний, у ресторані дуже затишно. Каву можна робити собі, коли потрібно. Парковка безкоштовна. Також приємним бонусом буде, якщо ви з дітьми, - це басейн та сауна, які входять у бронювання. У номері дуже чисто, є газована вода і усі косметичні засоби. Дуже- дуже приємний персонал, все допоможе, розкаже, покаже. Єдине , що не дуже зручно - це відсутність ліфта, але нам, наприклад, все одно.“

5 найкращих готелів - Леверкузен