2. Γερμανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Βαυαρία κριτικές ξενοδοχείων
  4. Άουγκσμπουργκ κριτικές ξενοδοχείων
Γερμανία Άουγκσμπουργκ Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• «Το δωμάτιο ήταν μεγάλο και φωτεινό με πολλά παράθυρα και ένα υπέροχο δέντρο στην αυλή. Η τοποθεσία τέλεια, δίπλα στα κανάλια στο κέντρο. Το κρεβάτι ήταν μεγάλο και πολύ άνετο. Είχε ησυχία.»

• Rugs Hotel Augsburg City Βαθμολογία σχολίων: 7,9

«Το ξενοδοχείο είναι σε παρα πολύ καλή θέση δίπλα στο σταθμό του τρένου ένα τέταρτο απο το κέντρο της πόλης. Δωμάτια άνετα και καθαρά. Είχε και ψυγειάκι στο δωμάτιο. Επίσης μου φυλάξαν και την βαλίτσα γιατί το τρένο μου έφευγε το απόγευμα. Γενικά είμαι πολυ ευχαριστημένος.»

• Dom Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Το πρωινό ήταν εξαιρετικό, η τοποθεσία πολύ βολική και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό»

• City Hotel Ost am Kö Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«πρωινό, καθαρό, εξυπηρέτηση»

• Hotel Maximilian’s Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ποιότητα»

• «Ήταν ό,τι καλύτερο έχουμε μείνει τα τελευταία χρόνια στο Άουγκσμπουργκ και σε οποιαδήποτε χώρα.Ήταν ευρύχωρο,άνετο και είχε ό,τι χρειάζεσαι.Επίσης αυτό που μου άρεσε ακόμη περισσότερο είναι πως είναι self service και μπορείς να κάνεις τα πάντα μόνος.Έχει πλυσταριό με πλυντήριο και στεγνωτήριο όπου μπορείς να πλύνεις τα ρούχα δωρεάν και επίσης έχεις πρόσβαση σε καθαρές πετσέτες και σεντόνια όποτε το χρειαστείς.Επίσης στον τελευταίο όροφο έχει αποθήκη όπου μπορείς να πάρεις δωρεάν ό,τι σου χρειάζεται για το μαγείρεμα,από κατσαρόλες μέχρι πιάτα,ποτήρια,τσάι,καφέ κλπ.Ένα ακόμη έξτρα ήταν οτι το δικό μας δωμάτιο είχε δικό του μπαλκόνι με καρέκλες και τραπεζάκι.»

• Super 8 by Wyndham Augsburg Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Πολύ ευγενικό προσωπικό. Άνετο στρώμα.»

• ibis budget Augsburg City Βαθμολογία σχολίων: 7,9

«POLI KALO PROINO !!!»