2. Γερμανία κριτικές ξενοδοχείων

Γερμανία Κριτικές ξενοδοχείων από πραγματικούς επισκέπτες

Πρόσφατες κριτικές για ξενοδοχεία στη Γερμανία

• fjord hotel berlin

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,6
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το ξενοδοχείο ήταν λίγο έξω από το κέντρο. Ήταν μέσα στο πράσινο δίπλα στο ποτάμι και πολύ κοντά σε σταθμό μετρό. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και η ημερήσια τακτοποίηση εξαιρετική. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό. Όταν πήγαμε ήταν δύο ώρες πριν το check-in εκεί μας έδωσαν το δωμάτιο. Μας προμήθευσαν ομπρέλα γιατί εβρεχε. Όταν επισκεφτώ ξανά το Βερολίνο θα το προτιμήσω.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το μόνο που μπορώ να αξιολογήσω ως αρνητικό ήταν ότι η ντουλάπα στο δωμάτιο ήταν ένα σημείο που απλά είχε κρεμάστρες για τα ρούχα χωρίς να είναι καλυμμένο το σημείο αυτό. Αλλά τα υπόλοιπα όλα ήταν τέλεια. Ήταν το μόνο σημείο που με παραξένεψε.

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Ελλάδα
  • H4 Hotel Berlin Alexanderplatz

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κεντρικό σημείο δίπλα στην Alexanderplatz. Το προσωπικό ήταν ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει. Το πρωινό ήταν πλούσιο, πολύ νόστιμο και συνοδευόταν από έναν υπέροχο καφέ. Το δωμάτιο ήταν άνετο, ευρύχωρο και ζεστό.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το νερό στην ντουζιέρα άλλαζε απότομα από ζεστό σε κρύο και το αντίστροφο, πράγμα όχι ευχάριστο. Το δωμάτιο θα μπορούσε να καθαρίζεται λίγο καλύτερα.

Kiki_Iakovou Ελλάδα
  • Best Western Hotel Leipzig City Centre

Λειψία, Γερμανία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,9
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου πολύ καλή στο κέντρο της πόλης και πολύ κοντά σε όλα τα μέσα μεταφοράς. Το προσωπικό ευγενικό και μας εξυπηρέτησε με τις βαλίτσες μας, όταν φθάσαμε δύο ώρες νωρίτερα από την ώρα του check-in.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Το δωμάτιο δεν είχε καλό φωτισμό και αερισμό, καθώς είχε μόνο ένα μικρό παράθυρο. Επίσης, το μπάνιο δεν είχε καλό εξαερισμό.

ΚΥΡΙΑΚΗ Ελλάδα
  • Novum Hotel City B Berlin Centrum

Μέση βαθμολογία σχολίων: 6,7
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Ολλανδία είχαν τέλεια και κοντά στην οικογένεια μου αλλά λίγο ακριβό το ξενοδόχοι εάν θα ξαναπήγαινα θα ειθελα μια καλή έκπτωση ιορδανης βαινδιρλης????

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Μόνο η τιμή τα άλλα είχαν τέλια???ναι

vaindirlis Ελλάδα
  • The Barthels Boutique Hotel

Βίρτσμπουργκ, Γερμανία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 9,1
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Τέλοιο....τα πάντα..Ζεστό.. πανέμορφο ντεκόρ.. καλο πρωινο.. τελοιο στρώμα. .έτσι οπός πρέπει να ειναι..ένα μέρος φιλόξενο μακριά από το σπίτι σού ..

Anastasia Γερμανία
  • ibis Berlin Kurfuerstendamm

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Εξαιρετική τοποθεσία, Στην καρδιά της αγοράς του Βερολίνου, δίπλα στη στάση του μέτρο. Καθαρό, ανακαινισμένο και……. Πολύ πολύ οικονομικό.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Προσωπικά θα προτιμούσα λίγο σκληρότερο στρώμα

Elissavet Ελλάδα
  • RiKu HOTEL Reutlingen

Ρόιτλινγκεν, Γερμανία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,7
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Το δωμάτιο πολύ άνετο.Τα μαξιλάρια κ το στρώμα εξαιρετικά.Υπηρχε η δυνατότητα να τα αγοράσουμε με έκπτωση από την ρεσεψιόν.

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Δεν υπήρχε ψυγειο στο δωμάτιο.

Eleni Γερμανία
  • Arthotel Munich

Μόναχο, Γερμανία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,2
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Καθαριότητα, ευγενικό προσωπικό, πολύ καλό πρωινό, τοποθεσία κοντά στον κεντρικό σταθμό των τρένων.

ATHANASIA Ελλάδα
  • Hotel Rosengarten

Schwabisch Gmund, Γερμανία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 7,5
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Πολύ καλή διακόσμηση Άνετα δωμάτια Βοήθεια σε ότι χρειάστηκε για την διαμονή μας.

DimKon Ελλάδα
  • Hampton by Hilton Frankfurt City Centre

Φρανκφούρτη στον Μάιν, Γερμανία

Μέση βαθμολογία σχολίων: 8,3
    • Θετικό κομμάτι σχολίου

Η τοποθεσία είναι πάρα πολύ καλή άμα σε ενδιαφέρει να είσαι κοντά στην έκθεση!

• Αρνητικό κομμάτι σχολίου

Είναι σχετικά μικρά τα δωμάτια και επίσης είχαμε κανει κράτηση για τρία άτομα και ενώ τους είπαμε ότι θα είμαστε δύο παρόλο που δεν μας κόψαν κάτι που δεν με νοιάζει αυτό δεν μας μάζεψαν ούτε το τρίτο κρεβάτι ώστε να μην χωράμε αποτέλεσμα

Themistoklhs Ελλάδα