2. Китай: відгуки про готелі
  3. Guangdong: відгуки про готелі
  4. Фошань: відгуки про готелі
Китай Фошань Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• “Чудовий отель, поряд канал та місця для прогулянок. В отелі дуже гарний сніданок та вечірні ланчі. Є басейн, кілька ресторанов, бар. Нам пробили апгрейд до сьюта, чім ми були дуже здивовані. Дуже раджу, якщо вам підходить район Фошан. Багато персоналу знає англійську або користуються перекладачами в моб.“

• Cordis, Foshan, Lingnan Tiandi-Canton Fair free shuttle bus Оцінка за відгуками: 8,3

“Дуже класний готель, чудовий ввічливий персонал, швидка реєстрація, гарна англійська. Комфорт, чистота, сервіс, розташування - все дуже класно. Дуже гарний різноманітний сніданок, смачна кава. Все дуже сподобалося. Єдине, що не зовсім зручно - це кран у ванній кімнаті - дуже тугий і не можливо корегувати напір води, я взагалі я не одразу зміркувала як їм користуватися. І ще не зовсім сподобалося, що уходячи, я оставила ввімкнутою кнопку "не турбувати". Я не хотіла, щоб у моєму номері прибирали, бо залишалася всього на дві ночі, та і взагалі я не хотіла, щоб хтось заходив. Повернувшись я побачила, що у номері все ж таки прибрано і були викинуті мої пакети, які я приготувала для пакування речей (вони просто лежали на підлозі). Це зовсім не критично і не страшно і я все рівно від душі рекомендую цей готель, але був такий маленький нюанс.“

15 найкращих готелів - Фошань