България Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в България

• CACAO Studio next to Crystal Garden and Russian Church

София, България

Средна оценка от отзиви: 7.9
    • Положителна част на отзива

Предимно избрах мястото заради отличната локацията. Съотношение цена-качество беше много добре - 10/10. Като за тази цена бих казала, че мястото е супер! Мястото е добре организирано. Няма нещо важно, което да липсва. Удобно легло. Голямо предимство е опцията "self check-in".

• Отрицателна част на отзива

Не е било в никакъв случай мръсно, но бих препоръчала да се наблегне още повече на фактора "чистота", това може да се подобри. Също климатика е стар и не духаше както трябва. Бих посъветвала в бъдеще да го смените. Но като цяло всичко работеше и в никакъв случай не е имало някакъв сериозен проблем.

Светослава България
  • СПА Комплекс Белчински извор

Белчин, България

Средна оценка от отзиви: 9.3
    • Положителна част на отзива

Престоят ни беше добър, стаята чиста, уцелихме период без много посетители (може би заради ремонтите отвън) и имаше предостатъчно място за паркиране, басейните бяха почти празни, макар че си меняха температурата в различните дни и понякога бяха студени.

• Отрицателна част на отзива

Хотелът предлага само безплатна закуска, през другото време може да ядеш в ресторанта на хотела, който е друга сграда, но там цените са скандални, а порциите са миниатюрни и трудно може да се наядеш за под 30 лева, например цената за един бургер е над 20 лева, а не е нищо особено, отделно са сложили някакви цени от 4-5 лева за малка кола и 7-8 лева за малка бира, което е безумно скъпо и неоправдано. Селото е малко и единственото друго място, на което можеш да ядеш, е една механа (другата работеше само уикенда), където всичко е много евтино, но пък и качеството не е кой знае какво.

Оценено на: 2 май 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Hristiyan България
  • Cappuccino apartment

София, България

Средна оценка от отзиви: 9.4
    • Положителна част на отзива

Цялостна чистота, тих и спокоен поддържан комплекс и квартал, близо до цар Борис III, околовръстното и Витоша. Домакинът е на линия и е отзивчив. Затова давам висока оценка, защото вярвам, че дребните забележки са въпрос на прогрес.

• Отрицателна част на отзива

Не ми хареса това, че имаше само половин руло тоалетна хартия, както и същото количество кухненска и липса на резервна торба за боклук. Не че е болка за умиране, но прави лошо впечатление на излишна пестеливост на фона на всичко останало. Дребни забележки като оставена използвана капсула в кафе машината, мазна врата с леки следи от храна по вратата на хладилника, не вярвам да е винаги така, сигурно е инцидентно. Иначе важните неща като санитарния възел, кухня и легла са без забележка. Интернета е около 70мбпс в хола, което е прилично, но в спалнята е значително слаб. Може би тези неща ако се подобрят и бих дал абсолютна 10-ка

Оценено на: 2 май 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Vladimir Швейцария
  • Апартамент ГЕТО - 2 Комфорт

Белоградчик, България

Средна оценка от отзиви: 9.2
    • Положителна част на отзива

Апартамента е на удобна локация. Има малко дворче с градинска люлка, но няма преграда и всеки, който поиска може да си влезе преспокойно.

• Отрицателна част на отзива

Останахме леко потресени от престоя ни в апартамент Гето 2. Първо- отношението на домакина: започна се още със самата резервация, която направихме през booking, като имаше опция за безплатно анулиране няколко дена (5 дена) преди настаняването, но на нас ни се настояваше по телефона и през чата тук да се заплати цялата сума 2 седмици по-рано по банков път. При разговора с жената получих леко заядлив тон, казвайки ми да се отнеса по-отговорно с резервацияата, която е за 27.04, а въпросното телефонното обаждане се проведе на 07.04. Впоследствие се оказа, че трябва да се плати в брой на място, за което не ни се издаде дори касов бон. Второ, относно хигиената- на пръв поглед апартамента е изчистен и подреден, но в същото време виждаш на кърпата, с която си подсушаваш лицето 2 бели косъма, които със сигурност не са били от нас! Недопустима грешка да не се перат неща, като спално бельо, кърпи и т.н.! Доста видима паяжина придружена от домашен любимец- паяк, настанил се зад хладилника. Същия такъв има и в банята. Трето- нарушение на личното пространство. На втория ден домакинката беше около апартамента, видя ни, че излизаме с колата, но забравихме нещо и се наложи да се върнем. Отваряйки входната врата насреща ни имаше чехли на стелката и ключ на вратата. Доста се притеснихме кой ли може да е влязъл, но се оказа, че това е собственичката, която ни посрещна с думите "а, вие не казахте ли, че излизате?" последвано с нервно хихикане. Оправданието беше, че тук си държала прахосмукачката и също така трябвало да вземе чаршафи. Не намирам за редно, след като е отдадено жилището на определени гости да им се нарушава личното пространство по този абсурден начин. Аз няма как да знам наистина за какво тази жена е влизала и какво е търсила там в наше отсъствие. Няма как да повярвам на думите и! Не е наш проблем, че необходими за нея неща се съхраняват в апартамента, с който изкарва доходи.

Оценено на: 2 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Патрисия България
  • LUXIMO ROOM

Велико Търново, България

Средна оценка от отзиви: 10
    • Положителна част на отзива

Модерно, удобно и чисто. Любезен и отзивчив домакин Благодаря и до следващият път

Апостол България
  • Луксозни Апартаменти Калиакрия - Luxurious Apartments in Kaliakria Resort

Топола, България

Средна оценка от отзиви: 8.6
    • Положителна част на отзива

Чудесен ,просторен,чист апартамент с уникална гледка от терасата.

Цветелина България
  • Гранд Хотел Янтра

Велико Търново, България

Средна оценка от отзиви: 8.5

Електрическото зарядно за коли

• Отрицателна част на отзива

Имаше лоша миризма в стаята. Често меришеш е и на електронни цигари.

Gergana България
  • Hotel Ricas

Сливен, България

Средна оценка от отзиви: 7.6

Чист, модерен, прекрасен!

Оценено на: 2 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Tatiana България
  • Damyanov House

Казанлък, България

Средна оценка от отзиви: 8.8

Добро местоположение.

• Отрицателна част на отзива

Неудобно двойно легло. Обща завивика за двама (Въпреки поръчката ми за 2 отделни завивки!) Двойното легло се достъпва само от единия (дизайн от близката древност) Лоша шумоизолация към съседната стая. Неприятно, в студен цвят осветление на стаята.

Mihail България
  • Апартамент Quattro