3. Област Бургас отзиви за хотели
  4. Несебър отзиви за хотели
България Несебър Проверени отзиви за хотели от реални гости

„Усмихната и вежлива рецепционистка!“

• Sol Nessebar Mare All Inclusive Оценка от отзивите: 8.4

„Обслужването беше на ниво. Много приветлив и приятен персонал. Храната беше разнообразна. Нямам забележки от към хигиена. Препоръчвам с две ръце.“

• „Чистота,храна,уют“

• Hotel Saint John Baptist Nessebar Оценка от отзивите: 9.5

„Хотела е прекрасен. Всеки път, когато отивам в Несебър, отсядам в този хотел . На централно място, изключително чист, персонала е много любезен и отзивчив, храната много вкусна . Силно препоръчвам !“

• Хотел Свети Пантелеймон Бийч Оценка от отзивите: 9.4

„Персонал и отношение“

• Афродита Бийч Хотел Оценка от отзивите: 9.3

„Всичко много ни хареса - любезен персонал, удобна и чиста стая с прекрасна гледка към морето. Благодарим!“

• Family Hotel Saint Nikola Оценка от отзивите: 9.4

„Прекрасен престой! Дамите от хотела ни посрещнаха топло и любезно. Настаниха ни в стая с чудесна гледка към залива. Спалнята беше супер удобна, просторна, всичко беше безупречно чисто. Осигуриха и кошара за детенцето ни. Имаше възможност да паркираме пред хотела, тъй като летният сезон не е стартирал още. С радост бихме дошли отново. Локацията е идеална за посетители на стария град.“

• Афродита Бийч Хотел Оценка от отзивите: 9.3

„Топ локация, страхотно отношение от персонала, чисто, приятно, уютно. Бях с малко дете, за което беше подготвена кошарка и подаръчета за него, което ми направи страхотно впечатление.“

25-те най-добри хотела в Несебър

на базата на 15 172 отзива за хотели на Booking.com