3. Област Видин отзиви за хотели
  4. Белоградчик отзиви за хотели
България Белоградчик Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Smart and Cozy Nature House Оценка от отзивите: 9.5

„Беше много удобно и уютно. Домакинията Лилияна беше много много мила и дружелюбна. Приготвяше страхотни закуски. Мястото беше чисто и подредено. Имаше много добре оборудвана с кухня. Леглата бяха много удобни за спане. Мястото беше тихо и спокойно. Със сигурност ще повторим почивка в Smart and Gozy Nature House.“

• Hotel Fort o Bel Оценка от отзивите: 6.7

„Няма закуска“

• Къща за гости Гето Оценка от отзивите: 9

„Градината“

• Castle Cottage Bed & Breakfast Оценка от отзивите: 8.9

„Местоположението е супер - тихо и спокойно прекрасна гледка, точно под крепостта. Домакинята е изключително мила, отзивчива и внимателна. Закуската беше много вкусна.“

• Къща за Гости Бедрок Оценка от отзивите: 7.6

„Градът и забелителностите са прекрасни. Очакванията и това, което предлагаше стаята съвпадат. Може би цената е малко по-висока от нормалното, но това се определя предполагам от посещаемостта на града. Ако имаше повече туристи- цената би била по-ниска.“

• Хотел "Скалите", Skalite Hotel Оценка от отзивите: 8.5

„Хотела е супер топъл (много важно за мен), комфортен и уютен. Мебелите са нормални и с правилни размери. Матрака е доста твърд. Стаята ми беше с изглед към площада и украсата му придаваше чар. Имат басейн до които от умора не стигнах.“

• Апартамент ГЕТО - 2 Комфорт Оценка от отзивите: 9.2

„Спокойно, тихо място; осигурено паркомясто. Чисто, с всички необходими удобства за кратък (пък и за по-дълъг) престой. Има тераса с люлка, където и в горещо време може да се седне на питие. Леглата са удобни. Домакинята, Марияна, е много мила. Даде ни ценни насоки са града. Жалко само, че ни беше много кратък престоя. Но благодарим за гостоприемството!“

• Hotel Fort o Bel Оценка от отзивите: 6.7

„Разположение.“

• Апартамент ГЕТО - 2 Комфорт Оценка от отзивите: 9.2

„Чист, приветлив и добре обзаведен, със всички удобства. В близост до крепостта. Хазяйката беше много приветлива и ни обясни забележителности в близост, магазини, ресторанти и др. С удоволствие бих отседнал пак там.“

• Smart and Cozy Nature House Оценка от отзивите: 9.5

„Село Стакевци е много спокойно място, идеално за почивка от големият град. Дамата, която стопанисва къщата приготвя чудесни домашни закуски.“

10-те най-добри хотела в Белоградчик

на базата на 2 748 отзива за хотели на Booking.com