3. Ρέθυμνο κριτικές B&B και πανδοχείων
Ρέθυμνο Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Costas Inn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο, πεντακάθαρο και με όλες τις απαραίτητες ανέσεις. Η κυρία Ελευθερία μας καλοδέχτηκε και μας περιποιήθηκε. Μας άρεσε επίσης και το πλούσιο πρωινό. Η τοποθεσία επίσης είναι εξαιρετική στο κέντρο του χωριού και βρίσκεται απέναντι από ένα μεγάλο δημόσιο πάρκινγκ.»

• Four Seasons of Bliss at Sohora Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία! Κοντά στα πάντα στην Παλιά Πόλη και χωρίς να υπάρχει θόρυβος.»

• Ruby 'n Emerald studio's Βαθμολογία σχολίων: 6

«ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟ. ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ LATE CHECK OUT ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ. Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ. ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ»

• Rethymno House Βαθμολογία σχολίων: 9

«Σε πολύ κεντρικό σημείο στο Ρέθυμνο, στην παλιά πόλη, δίπλα στον Φάρο και στο λιμάνι. Ευγενέστερο προσωπικό. Πολύ καλή σχέση ποιότητας-τιμής.»

• Philikon Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν πεντακάθαρο!!! Εχει δυο μπάνια.»

• Sea Front Old Town Βαθμολογία σχολίων: 10

«αψογη εξυπηρέτηση. σουπερ σημειο. πολυ καλες τιμες»

• Antica Dimora Suites Βαθμολογία σχολίων: 5

«Η τοποθεσία αξίζει. Είσαι στη παλιά πόλη του Ρεθύμνου. Φιλικό και ευγενικό προσωπικό!»

• Βίλα Πετρόπολις Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ένα πανέμορφο παραδοσιακό σπίτι με όλες τις ανέσεις.Πολυ καθαρό κ σε υπέροχη τοποθεσία,ο οικοδεσπότης ευγενεστατος κ πρόθυμος να εξυπηρετήσει σε ότι χρειαστηκαμε.Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!»

• Antonia's House - Old town Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η φιλική, ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική ιδιοκτήτρια. Το δωμάτιο ήταν υπεροχής αισθητικής. Η τοποθεσία είναι απλά μαγική!»

• Costas Inn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαρό και οικονομικό δωμάτιο και πολύ ευγενικό προσωπικό! Παρόλο που η κράτηση έγινε τελευταία στιγμή, μας δέχτηκαν νωρίτερα από το αναμενόμενο check in.»

Τα 20 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Ρέθυμνο

βάσει 5.906 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com