3. Ρέθυμνο κριτικές ξενοδοχείων
  4. Σπήλι κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Σπήλι Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Costas Inn Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Καθαρό και οικονομικό δωμάτιο και πολύ ευγενικό προσωπικό! Παρόλο που η κράτηση έγινε τελευταία στιγμή, μας δέχτηκαν νωρίτερα από το αναμενόμενο check in.»

• Costas Inn Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο, πεντακάθαρο και με όλες τις απαραίτητες ανέσεις. Η κυρία Ελευθερία μας καλοδέχτηκε και μας περιποιήθηκε. Μας άρεσε επίσης και το πλούσιο πρωινό. Η τοποθεσία επίσης είναι εξαιρετική στο κέντρο του χωριού και βρίσκεται απέναντι από ένα μεγάλο δημόσιο πάρκινγκ.»

• Panorama Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μείναμε στη σουίτα με το τζακουζι. Ήταν όλα υπέροχα, το σπίτι πεντακάθαρο και με όλες τις παροχές, δεν του έλειπε τίποτα. Οι ιδιοκτήτες είναι πολύ ευγενικοί και φιλόξενοι. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε! Είναι το ιδανικό μέρος για χαλάρωση και ηρεμία καθώς έχει φοβερή θέα και το Σπήλι είναι ένα όμορφο και ήσυχο μέρος.»

• Ραστώνη Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Άριστη θέα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ καλό σημείο πάνω στον λόφο. Πολύ καλό σημείο πρόσβασης στο Σπήλι Ρεθύμνου. Η πισίνα του δίνει ένα πολύ καλό ατού όταν δεν θέλεις να κάνεις μια απόσταση για κολύμπι στην θάλασσα. Πολύ καλής ποιότητας πρωινό μέχρι σκασμού με πολύ καλή τιμή. Άνετο πάρκινγκ με ασφαλτόστρωση στις 29.8.23! Σημείο αναφοράς για απόλυτη χαλάρωση και ξεκούραση και απόλαυση για κουρασμένους ανθρώπους που ψάχνουν την ησυχία! Πολύ φιλικό οικογενειακό περιβάλλον από τους ιδιοκτήτες!»

• Domus Polymnia Βαθμολογία σχολίων: 9,1

«Η τοποθεσία είναι αρκετά καλή και πολύ κοντά στην πλατεία του χωριού. Η θέα καταπληκτική. Ο οικοδεσπότης πολύ φιλικός και εξυπηρετικός. Το δωμάτιο ζεστό , καθαρό και περιποιημένο.»

Τα 5 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σπήλι

βάσει 1.290 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com