3. Comentarii despre hoteluri în Rethymno
Rethymno Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• BIO BEACH Boutique Hotel - Adults Only Scor din comentarii: 10

„Un hotel superb care asigură oaspeților condiții maxime de cazare și un tratament ireproșabil al personaluluii ce impresionează prin bunăvoința și profesionalitate. Camerele sunt ireproșabile având dotări de 5* si balcoane mari cu vedere completa către mare. Exista produse de bun venit inclusiv sticluțe de vin. Curățenia este la maximum in tot hotelul. Micul dejun este variat și foarte gustos. Sala de mic dejun din restaurant este cu vedere către mare sau către piscina din spatele hotelului. Din păcate sezonul se termina prea repede, ar fi fost super să fie vremea buna până la 1 decembrie că sa fie inca o luna de sezon”

• Galini Apartments Scor din comentarii: 10

„Gazda si privelisti peste asteptari”

• Iberostar Selection Creta Marine Scor din comentarii: 10

„De la intrare pana la iesire, imi place absolut totul. Mai ales persoanele ce vin la acest Hotel, civilizate, elegante, fara imbulzeala la mese. Te simti foarte bine absolut in orice colt al acestui Hotel. Persoanlul foarte atent, pentru ca ne-am sarbatorit 30 ani de casaroeie ne-au coplesit cu surprize si cadouri.”

• Hotel Ideon Scor din comentarii: 10

„Ne a plăcut foarte mult. Hotelul este renovat de curând. Are vedere la mare. Este situat chiar în centrul vechi și are o poziție ideală. Micul dejun a fost foarte bun. Recomand cu incredere.”

• The Maxine Hotel Adults Only Scor din comentarii: 10

„- Totul! 🙂”

• „Hotelul e minunat , poziționat aproape de plaja , cu un personal drăguț și zâmbitor. Mai cu seama romanii , Nicoleta și Marius care fac locația sa fie de excepție. Am ajuns devreme , cu mult înainte de ora de ceck in dar am fost cazati imediat și cu indicația de a merge repede la masa . Micul dejun e ok , cu multe feluri de mâncare. Per total are nota maxima de la noi . Am reveni cu drag la acest hotel .”

• Windy Place Scor din comentarii: 9

„Locaţie frumoasă într-un sătuc de munte liniştit. Doamna care ne pregătea masa la restaurant foarte amabilă, ospitalieră şi generoasă. Tot timpul primeam din partea casei băutură şi mâncare extra.”

• North Coast Seaside Suites Scor din comentarii: 10

„Doamne, hotelul e o poveste, un vis! Totul absolut minunat: interior modern, cu bun gust desavarsit, elegant, curat, priveliste, terasa, check.in prin telefon, situat fix pe plaja, taverne excelente in apropiere. Felicitari!”

• The Syntopia Hotel - Adults Only Scor din comentarii: 10

„Personalul foarte amabil, mancarea buna si curatenie in fiecare zi.”

• Dyo Suites Scor din comentarii: 10

„Locație de vis, plaja peste drum, personal minunat, mâncare excelent gătită și servită. Mulțumim: Alexandra, Dimitris, Yorgos, Chrysa(1), Chrysa(2), Aristea, Vaso, Manolis, Costas și celorlalți pentru serviciile excelente oferite, informațiile și sociabilitatea de care ați dat dovadă. Bravo!🤝🥂🤗 De la Cami și Oli Naulea.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Rethymno