3. Comentarii despre hoteluri în Rethymno
  4. Comentarii despre hoteluri în Panormos Rethymno
Grecia Panormos Rethymno Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• „Hotel dispus pe malul marii, camere generoase, restarurant f bun, parcare, intimitate.”

• The Royal Blue a Luxury Beach Resort Scor din comentarii: 8,8

„În principiu cam tot ce te aștepți de la o locație de 5 stele găsești aici. Mai puțin camerele, sunt de maxim 4 stele, atât ca dimensiuni, cât și ca facilități. Mâncarea a fost bună, destul de variată. Plajă proprie. Piscine cu apă de mare. Ideal să aveți o mașină pentru deplasări în zonă.”

• Iberostar Selection Creta Marine Scor din comentarii: 8,6

„De la intrare pana la iesire, imi place absolut totul. Mai ales persoanele ce vin la acest Hotel, civilizate, elegante, fara imbulzeala la mese. Te simti foarte bine absolut in orice colt al acestui Hotel. Persoanlul foarte atent, pentru ca ne-am sarbatorit 30 ani de casaroeie ne-au coplesit cu surprize si cadouri.”

• Idili Scor din comentarii: 9,7

„O casa cretana, rustica, frumoasa, confortabila, cu cea mai drăguța gazda posibila. Domnul Markos pune mare pasiune in tot ce face, ii pasa de tine, o persoana de nota 10. Mic dejun delicios, cel mai mult mi-a plăcut dulceața de portocale, cea mai aromata și gustoasa dulceața. De asemenea, grădina a fost minunata. Mare plus pentru AC portabil, nu știu ce ne-am fi făcut fără el. WIFI rapid.”

• Kasteli Studios & Apartments Scor din comentarii: 7,8

„Ne-a așteptat pentru un check-in târziu.Locatia relativ aproape de plaja și e și un magazin aproape.Iarasi in ziua pentru check out am putut stat cât am dorit la locație și să folosim dușurile, toaletele și chiar piscina(gratuit)și să păstrăm bagajele (aveam zbor doar la 21).Mic dejun bun(dar nu prea variat pentru 10 zile cât am stat noi).Proasoapele se schimba la 2 zile și lenjerie de pat la 4.”

• Asterion Apartments Scor din comentarii: 9

„extraordinar totul”

• Kasteli Studios & Apartments Scor din comentarii: 7,8

„Privelistea frumoasa catre mare si locatia cu acces usor catre cele mai frumoase plaje din Creta.”

• Kastro Apartments Scor din comentarii: 9,3

„Apartamentul a fost foarte confortabil iar terasa nemaipomenita. Se schimba prosoapele si se face curat zilnic. Micul dejun l-am primit în camera și a fost perfect de luat dimineața pe terasa. Cat despre restaurant... este cel mai bun din zona iar personalul a fost de nota 10. Recomandam "Wild goat ‘Fouriaris’ slow cooked". Raki-ul de la ei este cel mai bun, este făcut cu migdale și este mult mai bun decât oricare altul.”

• Castello Apartments Scor din comentarii: 9,2

„Amplasarea. Marimea si modul in care erau pozitionate camerele astfel incat sa ai liniste.Patul confortabil.Utilitati pemtru prepararea unui mic dejun. Curatenie generala la 3 zile si luat zilnic coșul de gunoi. Suficient spatiu de depozitare.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Panormos Rethymno