3. Lasithi: відгуки про готелі
Lasithi Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Casa Porto Boutique Hotel - Adults only Оцінка за відгуками: 10

“Дуже хороший готель, відповідає своій ціні, новенькі номери, тераса, гарне розташування, дуже смачні сніданки, близько пляж, хороший і уважний персонал. Окреме дякую дівчинці на рецепції, яка була дуже приємною, уважною, порадила нам чудові місцеві заклади для вечері, ми були дуже задоволені. З задоволенням рекомендуватиму цей готель!“

• Elounda Krini Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Класні сніданки: багатий вибір, свіжі продукти, як овочі, так і фрукти. Все смачне. Персонал приємний, стараються. Класний вид на затоку з балконів. Просторий номер“

• Naiades Boutique Hotel - Adults Only Оцінка за відгуками: 10

“Готель чудовий! Дуже новий після реновації. Сніданок смачний, персонал привітний. Найбільше запамʼятався вид з номеру це щось неймовірне“

• Enorme Santanna Beach Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарна локація. Стильний і комфорний готель. Велика територія і пляж. Дуже смачна кухня. Максимально привітний і вічливий колектив, який з радістю вирішить будь які ваші питання.“

• Naiades Boutique Hotel - Adults Only Оцінка за відгуками: 6

“Дизайн та локація. Також було тихо для мене це було важливо.“

• Naiades Marina Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Відмінне розташування та прекрасний персонал! Поруч з готелем смачна таверна та супермаркет, за 50 м найкращий пляж у місті. Дуже привітна жінка на рецепції розповіла нам про місто, дала мапу та розклад автобусів, порекомендувала дуже хороші кафе поблизу.“

• Wyndham Grand Crete Mirabello Bay Оцінка за відгуками: 10

“Персонал готелю заслуговує на найвищу оцінку. Особливо хочеться відзначити жінку шеф-кухаря в ресторані Elia та менеджерів по роботі з клієнтами Eirini та Margarita. Завдяки їм я зміг зробити незабутній день народження для своєї коханої дівчини.“

30 найкращих готелів в регіоні Lasithi