3. Heraklio: відгуки про помешкання для відпустки
Heraklio Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Mikes Beach Lux Оцінка за відгуками: 10

“Знаходиться готель дуже близько до моря, гарні кімнати достатнього розміру , сучасний дизайн ( повністю відповідає фото) , прибирання кожного дня, поповнюють запаси кави та чаю , заміна постільної білизни та рушників. Дуже ввічливий персонал та власники, виповнюються будь які забаганки ( все що ми просили нам надавалось максимум за кілька годин)“

• Amoudara Suites Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування , квартира зручна і дуже чиста)) все є для відпочинку сімʼєю.“

• Anna Studio Оцінка за відгуками: 10

“Усе було супер“

• Modern & Stylish flat for friends & couples Оцінка за відгуками: 8

“Дуже класні апартаменти. Є все що потрібно і дуже затишно!)“

• Cozy Studio near Downtown Оцінка за відгуками: 7

“Розташування, персонал, досить чисто“

• Iraklis Apartments Оцінка за відгуками: 7

“Близько біля моря, є басейн та бар на місці. Можна припаркуватися вздовж вулиці, що межує з готелем. Ціна низька.“

• Raise Heraklion Boutique Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Сучасний дизайн, зручне ліжко, ванна кімната шедевральна.🥰“

• Lux Studio near Center Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, охайно і приємно“

• Alcyone Studios and Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти були затишні, дуже чисті,в гарній будівлі,все працювало справно. Сподобалася докладна інструкція для поселення та можливість залишити багаж в камері схову до заїзду( прилетіла вранці), що дало можливість прогулятися містом. До автобусної зупинки та до набережної з ресторанчиками близько. Чудовий сервіс за не великі гроші. Обов'язково повернуся,коли буду в Іракліоні!“

• LILO Unique Stays - LIve with LOve in Heraklion Оцінка за відгуками: 10

“Чудове,чисте приміщення у самому центрі буквально! Гарна ціна за чудові умови!“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Heraklio

на основі 127 813 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com