2. Grčka: recenzije hotela
  3. Heraklio: recenzije smještajnih objekata
Heraklio Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• „Prelep i veliki stan sa dosta terasa(svaka prostorija ima terasu).”

• City Life Apartment Prosječna ocjena: 10

„Apartman je na izvrsnoj lokaciji, u samom srcu Herakliona. Četiri minute je udaljen od glavnog trga. U potpunosti je opremljen svime što vaš boravak može učiniti da se osjećate kao kod kuće. Domaćin je dostupan za sve informacije.”

• „Lokacija super. Super apartaman, više nam nije trebalo. Imali smo toster, klimu, frižider, vlastitu kupaonicu te vlastiti ulaz s ulice u apartman.”

• City Center Studios Prosječna ocjena: 9

„Odlična lokacija, dobra komunikacija s vlasnicima, mogućnost ugovaranja prijevoza s aerodroma, lagana prijava i odjava.”

• Troulis Seaside Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo odlicno”

• Stay 365 Heraklion Apart Hotel Prosječna ocjena: 10

„Osoblje ljubazno , uredan ,sobe su dosta velike . Apartmani odlicni . Sve pohvale za osoblje.👍👍👍”

• Cocomelo Apts 2 Prosječna ocjena: 10

„U stanu se nalazi sve što vam je potrebno, čak su nas dočekale i osnovne kućanske potrepštine. Poklon na krevetu je svakako veliki plus i ugodno iznenađenje. Drago nam je da smo za smještaj u Heraklionu izabrali baš onaj apartman. Velike preporuke”

• Lemonia Apartment with yard Prosječna ocjena: 10

„Predivan krajolik, ljubazni i susretljivi ljudi. Sporazumijevanje na engleskom bez problema. Apartman je identican kao na slikama.”

• Our new home! Prosječna ocjena: 9

„Apartman je čist i u potpunosti opremljen. Izgleda identično kao na slikama. Lokacija je okej, nekih 10ak minuta hoda do plaže, 10ak minuta od autobuske stanice. U blizini se nalaze market i restorani. Apartman se nalazi u prizemlju.”

• Korfes Apartments Prosječna ocjena: 10

„Sve je savršeno,Dimitris je pravi domaćin.Miran gradic,sve ima sto vam treba”

30 najboljih objekata u regiji 'Heraklio'

na temelju 128.045 recenzija objekata na Booking.com-u