2. Grčka: recenzije hotela
  3. Heraklio: recenzije hotela
Heraklio Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Harma Boutique Hotel Prosječna ocjena: 9

„Hotel, tj soba koju smo rezervirali je na odličnoj poziciji na plaži i šetnici sa prelijepim pogledom na more, dok je glavna ulica vrlo blizu kao i agencije za izlete koje je bolje rezervirati direktno nego preko interneta. Pozicija hotela je dobar adut i kao baza ukoliko želite odlaziti na izlete diljem Krete pošto vas bus pokuplja de facto na 20 metara od hotela. Osoblje je izuzetno ljubazno, sobe vrlo čiste, jedino nismo dobili nove šampončiće kad su se prvi potrošili već smo dobili sapun u rinfuzi, no to je doista sitnica, iako za cijenu koju smo platili 12 noćenja je moguće moglo i bez te male štednje od strane hotela. Hrana je vrlo ukusna, možda je doručak malo jednoličan no nama nije smetalo. No, to je stvarno jedna jedina promjedba i zato je ocjena 10.”

• Fodele Beach Water Park Resort Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo jako dobro i na vrhunskom nivou”

• Enorme Ammos Beach Resort Prosječna ocjena: 10

„Izvrsna lokacija za istrživanjr okolnih mjesta, plaža, unutrašnjosti. Jako udubne i vrlo čiste sobe. Osoblje uvijek nasmijano, spremno pomoći oko bilo čega u bilo koje vrijeme. Odlična ponuda hrane i pića, krasan bazen i usluga na bazenu uz mogućnost neposrednog ptistupa plaži na kojoj hotel osigurava ležaljke i također uslugu hrane i pića.”

• Sergios Hotel Prosječna ocjena: 7

„Izuzetno pristupačno i ugodno osoblje. Hotel je na izvrsnoj lokaciji, hrana je odlična i imaju tematske večeri i zabave tijekom tjedna.”

• CHC Marilena Hotel Prosječna ocjena: 8

„Putovali smo kao par i birali smo hotel za potpuni odmor, s all inclusice ponudom. Hotel nam se kao takav svidio i cijena koju smo platili je opravdana. Sobe su velike, prostrane, s balkonom i čiste. Ako želite, soba se čisti svaki dan, mijenja se posteljina i ručnici. Hrana je ok, za svakog se ponešto nađe, osim za ove jako izbirljive, ali takvi ne bi ni trebali u all inclusive hotele. Plaža, javni prijevoz i rent-a-car su na par koraka.”

• Athinaiko Hotel Prosječna ocjena: 9

„Cisto, dorucak super, osoblje usluzno..”

• Koni Village Hotel Prosječna ocjena: 10

„Boravili smo tjedan dana u hotelu,sve je bilo izvrsno. Osoblje pristupačno,konobari uslužni. Imali smo all inclusive,hrana je bila raznovrsna od ujutro do navečer,sve svježe,večinu toga peku pred vama. Mi smo se odlično proveli,velike pohvale”

• Semiramis Village Prosječna ocjena: 5

„Nista posebno”

• Yianna Caravel "by Checkin" Prosječna ocjena: 8

„Lokacija uz samu plažu. Udobne ležaljke na plaži. Hotel je uredan i čist.”

• CHC Marilena Hotel Prosječna ocjena: 8

„Jako čisto, odlična hrana, ukusna i raznolika, domaći kruh i deserti, uslužno i jako ljubazno osoblje. Plaža udaljena 200 m.”

30 najboljih hotela u regiji 'Heraklio'

na temelju 155.742 recenzija hotela na Booking.com-u