2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u državi GRE
Krit Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• „Apartman je u centru grada, renoviran, sadrzi osnovna sredstva za higijenu. Kreveti su udobni i obezbedjen je miran san jer je stan orjentisan prema dvoristu. U blizini je samoposluga i javni prevoz koji vodi do aerodroma, plaze itd.”

• Aphrodite Beach Ocena gostiju: 10

„Usluga, smestaj, lokacija, plaza, osoblje.”

• „Ko želi da bude u centru, ovo je savršen izbor. Svakog drugog dana se čisti i donose novi peškiri. Internet dobro radi u sobi i na terasi, klima je besplatna, ovo je veoma bitno jer je soba bila na sunčanoj strani i veoma topla.”

• El Greco Studios Ocena gostiju: 10

„PORODICA DOMAĆINA”

• Michael Apartments Ocena gostiju: 10

„Odlična lokacija, 50 metara od mora, a opet nije na glavnoj ulici. Mir i tišina. Divna vlasnica objekata koja je bila tu za sve što nam je potrebno. Njeni saveti su nam pomogli da pronađemo prelepa mesta koja inače ne bi ni znali da postoje. Michaela hvala na svemu bilo nam je prelepo. 10 od 10.”

• Bali Beach and Sofia Village Ocena gostiju: 7

„Odnos cene i kvaliteta. Hotel je na odličnoj lokaciji, na svojoj plaži ima i beach bar I ležaljke koji se doplaćuju. Dobili smo sobu koja je bila sa druge strane ulice od recepcije, restorana i plaže. Pogled je bio odličan i sa terase sobe. Blizu sobe je jedan od bazena i barova, na kome se samouslužno sipaju voda, sokovi, pivo i vino. Posle ručka se tu može uzeti kolač. Sladoled uz ručak i večeru. Internet u sobi je bio odličan. Plaza i more su najveći plus hotela.”

• Maritime Suites Ocena gostiju: 7

„Dobra lokacija Pogled iz apartmana”

• Apartments Barbie Ocena gostiju: 9

„Odlična lokacija, čisto, prostrano. Dobro opremljeno za porodični odmor”

• Gianna Apartments Ocena gostiju: 10

„Alles war in Ordnung”

• Seperi Deep Blue 2 Ocena gostiju: 10

„Sve jebilo odlicno. Lokacija je idealna za odmor, na samom setalistu pored mora (more je bukvalno na 5 metara), ispod je odlican restoran, ima parkinga uvek. Do machine n Atina je ucinila sve da nam odmor bude prijatan i udoban, vodi racuna o svim detaljima, a apartman ima sve sadrzaje koji su potrebni za lep odmor. Sve je cisto i uredno, kreveti su preudobni. Cista 10ka.”

30 najboljih objekata za odmor u regiji Krit

na osnovu 456 579 recenzija objekata za odmor na Booking.com veb sajtu