2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u regiji Hanija
  4. Recenzije hotela na destinaciji Kisamos
Grčka Kisamos Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Aphrodite Beach Ocena gostiju: 9

„Usluga, smestaj, lokacija, plaza, osoblje.”

• Anastellar Ocena gostiju: 9,8

„Smestaj je odlican, cist, ima sve sto je potrebno za duzi boravak, odlicno pozicioniran u blizini plaze, autobuske stanice i prodavnica. Domacin veoma ljubazan i zeljan da pomogne. Sve preporuke”

• Hermes Hotel Ocena gostiju: 7,6

„Osoblje je bilo izuzetno ljubazno. Janis sa recepcije nam je dao korisne savete šta da posetimo od plaža i restorana. Doručak je dobar, ima solidnu ponudu slane i slatke hrane. Sobe su čiste i prostrane.”

• Cornelia Hippie Magic Bus Ocena gostiju: 9

„Ljubazni domacini su se potrudili da nam nista ne zafali. Posto nismo imali automobil, domacin nas je sacekao na autobuskoj kolima i kasnije vratio na povratku kuci. Castili su nas i tradicionalnom grckom vecerom. Neverovatno iskustvo je gledati zvezde u prelepoj prirodi i tusirati se pod otvorenim nebom i voziti bicikle po prelepom naselju. U toku dana je bilo malo vruce u satoru, ali uvece se super rashladi i super je za spavanje. Tokom noci je malo bucno zbog vozila koja prolaze, pa bih savetovala ako dolazite da ponesete cepice za usi, kako bi vam boravak bio savrsen!”

• Kissamos Hotel Ocena gostiju: 8,9

„Svi u hotelu su baš baš ljubazni, tu su za sve što nam treba. Takodje, u hotelu je veoma čisto, svaki dan čiste sobu, sve prelepo miriše svaki put kada se vratimo nazad u sobu. Hotel je mnogo sladak, ušuškan i odiše nekom prijatnom atmosferom. Bazen je takodje lep i čist.”

• Cavos Luxury Apartments Ocena gostiju: 9,6

„Apartman je nov, izuzetno uređen sa lepom baštom u kojoj smo provodili vreme. U studiu pored su bili naši prijatelji, tako da nam je značilo da imamo prostor za druženje. Izuzetan utisak imamo za restoran Gramvoussa u selu, sa kritskom kuhinjom i prelepom sopstvenom baštom iz koje koriste povrće i voće.”

• Molos Bay Hotel Ocena gostiju: 8,7

„Veoma ljubazno osoblje, svakog trenutka dosutpno za svaku informaciju i preporuku za šta obići(ture, plaže, restorani, rent a car. Dobra pozicija hotela u odnosu na plažu i restorane u blizini i u odnosu na druge destinacije koje svakako treba posetiti na Kritu, pre svega mislim na grad Hanju, plaže Balos, Falasarna, Elafonisi. Bazen i spoljasnjost hotela, restoran na plazi kao i ostali restorani koji se nalaze u blizini mogu da ocenim sa najvecom ocenom. Besplatne lezaljke i ulazak na plažu.”

• Thalassa Apartments Ocena gostiju: 9,5

„Sve je potpuno savršeno. Apartman je prostran i udoban, terasa divna, pogled fantazija. Domaćini su jako ljubazni i uslužni, a nenametljivi. Dobili smo mape i sve potrebne informacije o okolini (takođe i poklone). Lokacija je jako zgodna za obilaske. Plaža na par koraka. Sve je savršeno čisto, dvorište uredno i lepo održavano. Topla preporuka svima.”

• Balos Beach Ocena gostiju: 8,6

„Odlična soba sa direktnim pogledom na more. Odličan doručak i večera. Tiho i mirno, malo udaljeno od naselja i drugih objekata. Odličan bazen. Svaka preporuka jer je blizu zapadne obale i najboljih plaža.”

• Crystal Bay Hotel Ocena gostiju: 8,8

„Bili smo samo jednu noc na proputovanju ka Balos plazi, rezservisali u zadnjem momentu, ljubazno osoblje, nismo koristili bazen zbog loseg vremena, lepa terasa.”

30 najboljih hotela na destinaciji Kisamos

na osnovu 29 765 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu