Central Crete Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Peninsula Resort & Spa Оцінка за відгуками: 9

“Сподобався привітний персонал, територія готелю, вечеря чудова, в номері міняли рушники щодня. Ну і звісно, вид на море) А також, не мало важливо те, що є оренда авто. Ми брали автівку, нам все сподобалось.“

• Sergios Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, дуже смачна їжа, привітний персонал, гарні краєвиди, тепле море. Хочу особливо відмітити привітність адміністратора Айріса, офіціанта Марії та шеф-кухара Хелен.“

• Gold Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий вигляд з вікна Смачнючий сніданок Прекрасна власниця Класний басейн Відкрите море з хвилями“

• Lyttos Mare Оцінка за відгуками: 10

“Сучасний готель з хорошим номерним фондом. Чудова їжа: багато риби та морепродуктів, постійно великий асортимент м'яса, сирів та овочів, є їжа без цукру та глютену та дитячий стіл (овочі пюре, кілька видів пасти, варені овочі, нагетси, м'ясо гриль). Пляж - в двох хвилинах від номеру зі зручними доріжками та лежаками. Зручно пересуватись навіть з дитячими візочками. Море в жовтні було чистим та дуже теплим (зелений прапор). Чиста та мальовнича територія. Користувались послугою прання дитячого одягу з серйозними плямами. В той же день віддавали чистий одяг.“

• Diogenis Blue Palace Оцінка за відгуками: 10

“Море поруч. Тапчани безкоштовно. Харчування за таку ціну- супер! Кожен день було м’ясо, куриця, морепродукти і дуже смачний грецький салат! Персонал доброзичливий. Хазяїн уважний, привітний . Все було чудово!“

• Lyttos Beach Оцінка за відгуками: 9

“Класний готель на березі моря. Територія: велика, доглянута, зелена і дуже чиста. Велика кількість басейнів як для дітей, так і для дорослих, включаючи олімпійський басейн. Зони готелю плавно переходять з однієї до іншої, що знижує ризик падіння дитини на сходинках. Багато трави, щоб бігати босоніж. Мали підвищення у класі номера (з Double Sea View to Junior Suite Sea Front, 1st floor), тому жили в кількох метрах від моря. Вид з номера - це фантастика! Портьє зможе донести ваші речі до номера - це дуже зручно і комфортно. Їжа смачна і різноманітна, багато риби, кожен день є морепродукти. В all-inclusive входять різноманітні коктейлі і напої, як алкогольні так і без алкогольні. Є спа-центр, є спортзал, є магазини на території готелю купити те, що забули вдома. Анімація є (англійська, німецька мова точно), дитячий куток є, великий дитячий майданчик є. Географія відпочиваючих - 50-60% це сімʼї з Німеччини, потім десь 20% британців, решта - інші країни. В цілому все дуже сподобалися і ми вельми вдячні персоналу за незабутній відпочинок!“

• Elmi Beach Hotel & Suites Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий отель, смачна їжа, сподобалось все“

• Eva Studios & Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Чудове розташування - кілька хвилин до пляжу, поряд є магазини, банкомати, стоянка таксі. Господиня Марія дуже привітна, допомагала в усьому, завдяки їй наш відпочинок став незабутнім. Пісчано-галечний пляж хоч і маленький, але зручний, є душ, лежаки, оренда лодок, поряд різноманітні таверни зі смачною їжею Поруч зупинка автобусу до Геракліону, вартість всього 3.5€ проти 45€ на таксі.“

• Grecotel Creta Palace Оцінка за відгуками: 9

“Ми були в цьому готелі вже третій раз, і хочу відмітити, він став кращим ніж був! Я впевнена, що це завдяки Директору готелю який дуже професійно організовує роботу команди, персоналу. Його можна було зустріти як у лоббі готелю вранці так і ввечері коли грала жива музика для гостей!“

• El Greco Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування. Все було дуже чисто. Персонал дуже привітний. Ми змогли залишити свої речі і піти по своїх справах, після того, як виїхали з номеру, а до відправлення літака було ще багато часу.“

30 найкращих готелів в регіоні Central Crete