2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Бургаська область: відгуки про помешкання для відпустки
Бургаська область Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Blue Marine - Daneli Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Все було прекрасно“

• На море в Сарафово Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування, головним критерієм вибору була близькість до аеропорту, поруч супермаркет, море у пішому доступі. Хочу відзначити господарів, які подбали про різні важливі дрібнички, яких зазвичай немає у інших помешканнях. У помешканні була навіть кавоварка і кава.“

• APARTMENT STUDIO DELUXE MARINA CAPE 4 stars resort 33 5 Оцінка за відгуками: 10

“Чудова квартира. Є все для комфортного перебування. Пляж 300м Басейн 10м“

• Стальовата Къща Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно чисто та затишно. Дуже приємні господарі.“

• Сирена Оцінка за відгуками: 10

“Рідко залишаю відгуки, але тут було так добре, що не можу про це не написати! Дуже затишна та зручна квартира. Все, що потрібно для комфортного відпочинку, є. Окрім цього, гарне розташування: море настільки близько,що можна дійти за 3-5 хв. І з тераси відкривається прекрасний вид на море! Також господарка оселі дуже мила та привітна, все розповіла та показала. Рекомендую до проживання, оскільки це дуже вигідне співвідношення ціна-якість. Ціна як для цього району дуже посильна, а якість помешкання - відмінна! Ще раз рекомендую!“

• Sea View Apartment In PARADISO Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалося розташування, паркінг. Номер був з видом на море.“

• TONI HOUSE 405 Apartment Sveti Vlas Marina Оцінка за відгуками: 9

“Приемні апартаменти і привітна власниця, розмовляє російською. Розкішний вигляд з вікна на пʼятому поверсі. В квартирі чисто і затишно, приємний сучасний ремонт, чиста білизна і рушники 👍🏻👌🏼 Мінімальний набір посуду (тарілки пластик але гарні), кухонна зона лише чайник, кавоварка, холодильник. Тобто готувати їжу не має де- якщо комусь потрібна ця опція, майте на увазі.“

• Apartment Sarafovo Beach Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось розташування, близько до аеропорту і моря. Квартира дуже затишна, чиста, з видом на море і гори. Дуже зручне ліжко. Ви тут прекрасно відпочинете.“

• VILLA ITTA 05 Apartment Sunny Beach Оцінка за відгуками: 9

“Розташування. Ціна-якість“

• Studio im Cascadas Family Resort Sunny Beach Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось, зручні апартаменти, де все є для комфортного проживання. Зупинились на 2 доби, а залишились довше. Дуже крутий комплекс з великою територією і зручним розташування. А, головне приємний господар, який нас зустрів і все показав“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Бургаська область

на основі 96 496 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com