2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Бургаська область: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Созополь: відгуки про помешкання для відпустки
Болгарія Созополь Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Eve Santa Marina Studio - sea, pools, relax Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємні власники. Приготували презент при заселенні. А на Великдень залишили біля апартаментів для нас крашанки. Це було дуже приємно! Квартира стильна, свіжий ремонт. В апартаментах є все необхідне: каструлі, сковорідки, тарілки, прибори, електрогриль. Посудомийка, пральна машина. Велика гарна тераса з гойдалкою.“

• Apart-Hotel Onegin & Thermal Zone Оцінка за відгуками: 8,3

“Все було чудово.У нас було пізне заселення,незважаючи на це нас зустріла пані Ольга,смачною вечерею і взагалі гарним спілкуванням.Номери чисті та світлі.Думаю повернемось знову☺️“

• Apolon 2 Оцінка за відгуками: 8,9

“Ми вже другий раз зупиняємось в цьому комплексі! Комплекс дуже затишний, прекрасний вид із вікон на море та Созополь! В номерах дуже чисто і охайно, є все необхідне для комфортного перебування в номері та приготування їжі! Дуже ввічливий і професійний персонал! Є парковка, що приємно і зручно! Щиро дякуємо Всім, хто опікується цим комплексом! Удачі і процвітання!“

• Villa Via Pontica Оцінка за відгуками: 9,4

“Вілла дуже сподобалася. Розташована в тихому спокійному місті, до старого центру 30-40 хвилин пішки, по дорозі муніципальний пляж, поруч Lidl, Пляжем на віллі не скористалися - на ньому велике каміння і захід у воду екстремальний, але зовсім поруч чудова бухта, де був штіль, в той час, коли муніципальний пляж був закритий через шторм. Дві спальні, велика кімната студія з кухонним куточком. Чудовий вид з тераси. Спілкування з Веліною було дуже приємним і корисним.“

• Gradina Holiday Оцінка за відгуками: 9,8

“Чудове місце для відпочинку, приємна територія чудовий номер в якому є все для комфортного відпочинку. Дуже привітний власник який з радістю допоможе з будь яким питанням. Поряд гарний плаж, їти пішки 2-3 хвилини. Якщо будемо знову в цих краях то обов'язково саме тут зупинимося.“

• Aпартаменти Хоризонт Оцінка за відгуками: 9,6

“Ми вподобали ці апартаменти, бо вони розташовані зовсім поруч із нашим найулюбленішим пляжем Harmani. Крім того, звідси можна пішки дійти й до старого міста, та й до Буджаки не так далеко. Апартаменти комфортні, обладнані всім необхідним, кондиціонери в кожній кімнаті. Гарна тераса з видом на море. Й ще подобається, що територія комплексу закрита: сюди не потрапляють сторонні. Загалом це вдалий варіант для гарного відпочинку в Созополі, куди б ми ще з радістю повернулись.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Созополь

на основі 11 515 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com