3. Kyklady hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Mykonos hodnocení ubytování k pronájmu
Řecko Mykonos Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Sugar Blue Průměrné hodnocení: 9,9

„Apartmán je velmi hezký, krásně laděný do modra. Vše bylo dokonale čisté. Postel je pohodlná, kuchyň je kompletně vybavená. Je zde i pračka, kde si můžete vyprat věci. Koupelové doplňky zajištěny. Na přivítanou jsme dostali láhev velmi dobrého vína. V lednici byla láhev vody, kapsle na kávu a čaj byly připraveny. Wifi je zdarma a funguje velmi dobře. Hostitelé byli milí a zajistili nám zdarma transfer do a zpět z ubytování. Vše vysvětlili. Katia s námi perfektně komunikovala přes WhatsApp a zajistila pomoc se zapůjčením auta/skútru, které jsou v tomto hornatém terénu nutností. Vše bylo vynikající.“

• Mytheo Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování je kousek od centra a personal byl milý, ochotný, včetně hostitele.Z Celého ubytování jsem měla opravdu dobrý pocit,protože působilo klidně,útulně,domácky.Líbilo se mi,že mě kvůli úklidu nikdo nebudil brzo ráno,jak jsme to už několikrát zažila v jiném ubytování, v různých státech.Ubytování bylo čisté a nic tam nescházelo, vše bylo vždy doplněno automaticky (toalet.papír,mýdlo,ručníky atd.) Naprostá spokojenost a všem doporučuji!!“

• Aletro Cottage Houses Průměrné hodnocení: 9,4

„Velice milý a ochotný personál“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Mykonos

podle 40 091 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu