Egejské moře (jižní část) Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Oktober Downtown Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Velmi doporučuji. Skvělá lokalita, velmi příjemný personál, vynikající snídaně. Blízko na pláž i do města.“

• Santa Maria City Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Pěkný moderní hotel, který stojí v klidné ulici a přesto jen kousek od historického centra i pláže. Denně perfektní úklid, denně vás vítá u snídaně příjemný personál s úsměvem na tváři. Luxusní snídaně. Jako fakt, na první pohled by možná jeden řekl, že je malý výběr, ale to rozhodně není. Sice je snídaňový pult krátký, ostatně Santa Maria je menší hotel, ale najdete tam od slaného, sladkého, müsli, ovoce, zeleniny... A každý den něco jiného.“

• Silver Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Hned naproti je hotel lepší kategorie 5*Cabana Blue . Jeho recepce obsluhuje i tento hotel. V Silver Beach nám vznikl problém s bufetovou večeří kterou jsme měly v ceně ubytování, příjemná restaurace u pláže, která jim snídaně a večeře zajišťuje z důvodu deště zavřela….problém byl do deseti minut vyřešen. Byly jsme s úsměvem vpuštěny na all in večeři 5* v Cabana Blue“

• Pegasos Deluxe Beach Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Super splnilo ocekavani“

• IALYSSOS BAY HOTEL Průměrné hodnocení: 10

„Výborné jídlo, milý personál, čistota.“

• Lito Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Krásné ubytování na dobrém místě. V blízkosti jsou restaurace, obchody a autobusové zastávky. Výhled na moře. Ochotný a přátelský personál. Dobré snídaně. Moc se nám líbilo.“

• Blue Sea Island Průměrné hodnocení: 10

„Z hotelu jsme byly nadšené, jídlo a pití výborné. Přes odpoledne funguje bar na pláži, výběr z asi 8 koktejlů, můžete si zde dát výborné vafle, pizzu, palačinky, gyros, baklavu a zmrzlinu. Personál byl všude moc milý. Využívaly jsme i auquapark v druhé části hotelu přes ulici, všude čisto. V okolí hotelu možnost procházek ke kapličce nebo na útesy. Měly jsme půjčené auto, parkování bylo v ulicích okolo - vždy jsme našly místo.“

• Sirene Beach Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Super poloha,petsonál výborný“

• Lardos Bay Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Úplná spokojenost. Byli jsme s dětmi 2 a 3 roky. Bylo to příjemné klidné místo, děti si tam v klidu pobíhali a neměli se kam ztratit. V hotelovém obchůdku měli všechno, co byste mohli na dovolené potřebovat. Nebyl tam žádný extra program pro děti, ale to jsme ani nevyhledávali.“

• Aquarium View Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně Příjemný personál Patro c. 6 zrekonstruované - hezke, moderní, čisté (ostatní patra zjevně nejsou zrekonstruovaná)“

Egejské moře (jižní část) – 30 nejlepších hotelů