3. Retimno – opinie o hotelach
  4. Sellía – opinie o hotelu
Grecja Sellía Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Klimatyczne górskie miasteczko. Fajnie położona willa z pieknym widokiem na zatoke oraz z ogrodem a w nim jacuzzi. Tuż obok 3 doskonałe tawerny. Chętnie wróciłabym”

• „Piekny, duży, czysty apartament. Bardzo mili gospodarze, bardzo dobry kontakt. Mielismy czesto smaczne niespodzianki, co drugi dzień wymiana ręczników i sprzątanie. Piękny widok z tarasu. Do plaż w Plakias i Souda 3km, ale byliśmy tego świadomi. Cisza w okolicy. Dojazd autem wąsko ale po asfalcie. Dostęp w okolicy do wielu różnych, pięknych plaż. Do tego słodziak kociak.”

• „Bardzo przyjemny, komfortowo urządzony domek z widokiem na morze. Wyposażenie bez zarzutu. Wygodne łóżka. Wspaniały kontakt z gospodarzem. Czekały na nas owoce, jajka, ciasto i nalewki. Blisko do wielu wspaniałych plaż, świetna baza wypadowa.”

• „Przesympatyczna okolica, mieszkańcy i obłęne widoki. Apartament idealny dla 7 osób. Ogród i jacuzzi idealne na wspólne spędzenie ciepłego greckiego wieczoru”

• Metatulia Ocena: 9,8

„Przepiękne miejsce, naszym zdaniem najładniejsze na wyspie. :) Dom położony jest blisko małego miasteczka, w którym znajduje się kilka marketów, piekarnia, cukiernia, dobre restauracje i wiele innych lokali usługowych. Do plaży jest niedaleko, jest czysta i piękna. Gospodarz jest bardzo uprzejmy i pomocny. Bardzo szybko odpisuje na wiadomości. Sifis polecał nam super restauracje i zawsze służył pomocą. Domek jest bardzo czysty, sprzątany był również w trakcie pobytu. Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona w cały niezbędny sprzęt. Po przylocie czekały na nas owoce, wino, sok, woda, sezamowe paluszki i zimne ouzo. Cudowny widok z okna, duży taras. Basen, który jest codziennie czyszczony.”

5 najlepszych hoteli w mieście Sellía

na podstawie 286 opinii na Booking.com