3. Comentarii despre hoteluri în Rethymno
  4. Comentarii despre hoteluri în Rodakino
Grecia Rodakino Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Rodakino Βay Scor din comentarii: 9,2

„Am avut 2 rezervari. Locatia foarte linistita, apartamentele au terasa foarte mare cu priveliste la munte si mare, locuri de parcare suficiente. Gazda foarte amabila, ne-a explicat tot ce se poate face in zona, unde se poate servi masa, unde sunt cele mai bune plaje. Ne-a parut rau ca am stat prea putin, zona este foarte frumoasa si ofertanta in plaje, cu siguranta vom reveni.”

• Rodakino Βay Scor din comentarii: 9,2

„Locatia foarte linistita, apartamentele au terasa foarte mare cu priveliste la munte si mare, locuri de parcare suficiente. Gazda foarte amabila, ne-a explicat tot ce se poate face in zona, unde se poate servi masa, unde sunt cele mai bune plaje. Ne-a parut rau ca am stat prea putin, zona este foarte frumoasa si ofertanta in plaje, cu siguranta vom reveni.”

• Golden Sun Apartments Scor din comentarii: 9,3

„Locatia este fantastica. Proprietatea se afla pe un deal, in mijlocul unei livezi, iar din balconul generos sevede marea. Accesul este insa, destul de dificil, pe un drum foarte abrupt si ingust. Deoarece l-am abordat cu viteza mica, nu am reusit sa il urcam din prima. Am avut un Nissan Micra. Cel mai bine este sa il parcurgeti mai intai pe jos. Google Maps indica eronat drumul de acces, lucru de care am fost anuntati printr-un mesaj, de catre gazda, in ziua sosirii. Cel mai usor, treceti ca destinatie Supermarket Zafeirakis din Polyrizos, apoi urmati pana la capat drumul care urca la 50 de metri dupa ce treceti de magazin (privind dinspre plaja, in stanga magazinului). Bucataria este dotata destul de bine, gazda face curatenie si ridica gunoiul in fiecare zi.”

• Saint George Hotel Scor din comentarii: 8,9

„Locația, curățenia și vederea din camera de la ultimul etaj care are un balcon imens.”

• Saint George Hotel Scor din comentarii: 8,9

„Este un hotel/pensiune mai veche. Este situat într-un sătuc pe munte. Zona este liniștită.”

Cele mai bune 10 hoteluri din Rodakino