3. Rethymno hodnocení hotelů
  4. Rodakino hodnocení hotelů
Řecko Rodakino Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Rodakino Βay Průměrné hodnocení: 9,2

„Naprosty klid. Cistota a uklid perfektní.“

• Korakas Beach Průměrné hodnocení: 9,2

„Velmi pohodlný apartmán, dobře vybavený, velice vstřícný a milý personál. Návštěvníci jistě ocení bazén a moře se soukromou pláží na dosah. Bohatá a chutná snídaně.“

• Rykinthos studios Průměrné hodnocení: 9,1

„Ubytování bylo velmi příjemné, s domáckou atmosférou a klidem, který vždy preferuji. Během pár hodin jsme se tu cítili jako doma. Hostitelé příjemní a vstřícní, prima dovolená.“

• V&C Paradise Apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Ubytování bylo v pořádku, klimatizace fungovala spolehlivě. Pravidelně nám bylo uklízeno. V polovině pobytu nám byly vyměněny osušky a ručníky. Asi jsem nevěděl, že se jedná o ubytování "hotelového" typu. Samozřejmostí byla plážová lehátka a slunečníky zdarma. Ubytování bylo 50 metrů od pláže a 25 metrů od skvělé taverny, kam jsme chodili na snídaně a večeře. Snídaně byly bohaté. Celkově byla kuchyně vynikající! Stálé menu a každý den denní nabídka 5-6 dalších jídel. Taverna měla terasu se stoly pod stromy s výhledem na moře. Provozovatel ubytování a taverny je milý sympatický chlapík. Byla to opravdu skvělá dovolená!“

• Sunrise Hotel & Apartments Průměrné hodnocení: 8

„Malý, rodinný hotýlek uprostřed zeleně pár metrů od písečné pláže. Paní majitelka se svou rodinou se o nás perfektně starala, snažila se ve všem vyhovět, dbala o naše pohodlí. Přitom byli všichni velmi diskrétní, nenápadní. Na celé rodině byl patrný kladný vztah k dětem. Na místě jsme si mohli objednat snídani na kterýkoliv den.“

• Peristeres Appartments Průměrné hodnocení: 9,4

„Pro ty co hledají pohodu na samotě, s pěší dostupností na pláže a restaurace“

• Livikon Studios & Rooms Průměrné hodnocení: 9,1

„Krásné místo nad mořem, milá, pozorná a vždy ochotná majitelka paní Eleni. Servis perfektní, obden výměna prádla a ručníků, denně úklid odpadků.“

• V&C Paradise Apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Úžasná lokalita, příjemné vzdušné pokoje.“

• Akropolis Studios Průměrné hodnocení: 8,3

„Výhled“

• Livikon Studios & Rooms Průměrné hodnocení: 9,1

„Nádherné místo se skvělým výhledem. Klidná lokalita, příjemné pláže v blízkosti. Čisté prostředí, každý den uklizeno. Paní majitelka moc milá a ochotná“

10 nejlepších hotelů v destinaci Rodakino