3. Ionian Islands: відгуки про готелі
  4. Рода: відгуки про готелі
Греція Рода Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Eleni Apartments Оцінка за відгуками: 8,9

“Привітні господарі. Нікос нас зустрів прямо біля хвіртки у двір, показав апартаменти на другому поверсі та передав ключі. В апартаментах була ідеальна чистота. Доглянутий гарний двір. На кухні достатньо посуду для самостійного приготування, електрочайник, тостер, мікрохвильова піч, плита, холодильник. На полиці був фумігатор. Великий балкон зі столиком, 4 стільчики, сушарка. У кожній кімнаті вбудовані шафи, кондиціонер, тумбочки. ТБ в одній спальні (ми не включали). Поруч справа магазин 20 м. Зліва за парканом є басейн, для користування треба купити що-небудь попити або морозиво. Поруч кілька кафе, до моря 190м. Ліворуч 200 м цілодобовий медичний центр (ми не користувалися, пишу для інформації. Аптек ми не бачили, не шукали). Висипалися, було тихо. Автостоянка на вулиці, в цей час без проблем.“

• Aphrodite Beachfront Hotel by Konnect, Roda Оцінка за відгуками: 8,2

“Чудесний вид на море“

• Telis Apartments One Оцінка за відгуками: 8,5

“Привітний господар. Прибирання кожен день. Розташування близько до супермаркетів (машиною) та лікарні. Для кухні були всі принади до готування, навіть міні гриль. Номер був на першому поверсі в окремому будиночку. Велика парковка.😊“

• Ammos Оцінка за відгуками: 7,4

“Спокійний та тихий район, комфорте проживання, можливість припаркувати авто у дворі, гарне співвідношення ціни та якості.“

• Kerkyra Apartments Оцінка за відгуками: 9,5

“Власниця дуже привітна , прибирають кожного дня , замінюють всі рушники теж кожного дня , у апартаментах є невелика кухня , але ми не користувалися нею , тому що продукти дуже дорогі , дешевше харчуватись у кафе“

• Roda Pearl Resort Оцінка за відгуками: 7,8

“Сподобалось розташування, близько магазин, пляж, гарні ресторани. Наявність басейну. Чисті номери. Зручні подушки. В нас перенесли рейс і ми пізно вночі доїхали до апартаментів, нас дочекались та заселили. Наявність кондиціонеру.“

• Alexander Apartments Оцінка за відгуками: 9,1

“все було супер рекомендую“

• Pegasus Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“Близько до зупинки Грін Басу , до пляжу 15 хвилин. Ми ходили щодня з дитиною 6 років по два рази . В обід можна чудово відпочити в басейні , басейн чудовий, чистий , лежаки дуже зручні, є маленька гірка для спуску, висота від 0.9 до 2.9 . Номери на другому поверсі трохи жаркі, але кондиціонер чудово справлявся. В номері був холодильник, чайник , чай , ложечка і три горнятка. І все . Все решта потрібно мати своє. Рушники були по два на кожного. Ліжка чисті, білі , середньої твердості. Ванна кімната - вода була завжди, хороший тиск і температура. Шторка доходила до краю піддону і вода не витікала . Туалет працював справно. Був великий балкон, з столиком і кріслами, сушка для одягу. Номер пробирався щодня , дуже мила жінка. Інтернет був хороший в номері і на басейнах. Сніданок за додаткову плату, цілком хороший, з випічкою , яєчнею, овочами… В готелі була хороша атмосфера, можна було чудово відпочити і розслабитись. Привітні дівчата на рецепшен- дякуємо !“

• Alexander Apartments Оцінка за відгуками: 9,1

“Помешкання Александр Апартментс швидше розташоване між Родою та Ахараві. Але це навіть додає зручності , бо ми відвідували як Роду так і Ахараві ! І так, пересувались ми зазвичай своїми ніжками, авто в оренду не брали( хоча дуже поширена практика) . Для відвідин Керкіри користувались Грін бас - міжміські автобуси ! Помешкання дуже сподобалось, в кімнатах було все , що потрібно для гарного відпочинку : кондиціонери , кавоварки, електрочайник, електроплита, мікрохвильовка , праска, фен. А ще зручні ліжка та постійний Wi-fi.“

• Robolla Beach Aparthotel Оцінка за відгуками: 8,8

“дуже гарний готель“