3. Chania – opinie o hotelach
  4. Plaka – opinie o hotelu
Grecja Plaka Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Obiekt jest fantastyczny - czysty, zadbany, nowoczesny i dobrze wyposażony. Przed hotelem jest miejsce parkingowe. Apartament z bezpośrednim dostępem do basenu jest atrakcyjną i bardzo komfortową formą zakwaterowania. Pokoje choć nie są duże, spełniają swoją rolę i są wygodne. Świetna, pomocna i sympatyczna obsługa zarówno hotelu jak i należącej do hotelu restauracji. Sama restauracja naprawdę godna polecenia - jedzenie jest powyżej jakichkolwiek oczekiwań, pomimo wysokich cen, warto skorzystać! Kilka kroków od hotelu znajduje się kameralna Plaka z dwoma sklepami oraz kilkoma lokalnymi restauracjami.”

• „Śniadania do wyboru z karty w przystępnej cenie. Lokalizacja w spokojnej okolicy zgodnie z opisem. Mieszkaliśmy w pokoju z bezpośrednim wejściem do basenu. Piękne miejsce. Gorąco polecam. Zaletą tego hotelu jest cicha przestrzeń, bez hałasu, muzyki i animacji.”

• „Czystość i łady widok z balkonu”

• „wszystko zgodnie z opisem ;))). śniadania musieliśmy robić sobie sami. bo usunęli bufet 🤷‍♂️”

• „Byliśmy w tym hotelu już drugi raz. To świetne miejsce by odpocząć od miejskiego zgiełku, wyciszyć się, wyspać i zrelaksować. W apartamencie jest wszystko, co może być potrzebne podczas pobytu: ręczniki, szlafroki, kapcie, kosmetyki i inne. Personel jest bardzo uprzejmy i przyjazny. Polecamy i na pewno tu jeszcze wrócimy ❤️ P. S. Łóżka są fantastycznie wygodne. Najlepsze na jakich spałem ❤️❤️❤️”

• Leste Luxury Homes Ocena: 9,8

„Nasz pobyt był wyjątkowy, serdeczność, czystość, wygoda, piękny widok i doskonała lokalizacja. Vanna, która zarządza obiektem po prostu nas rozpieszczała. Jest to miejsce, gdzie chcemy wrócić.”

• „zachody słońca”

• „- stosunek jakości do ceny (dodatkowo otrzymaliśmy większy apartament bez dopłaty) - czystośc w obiekcie na najwyższym poziomie (baseny i szklane barierki czyszczone regularnie) - obsługa na wysokim poziomie (Panie w recepcji i restauracji bardzo uprzejme i pomocne) - niespodzianki (prezent dla dziecka na recepcji, wino w pokoju, room service bez doplaty)”

• Bicorna - Chania Ocena: 8,5

„Po porzyjeździe przywitała nas wspaniała Właścicielka z przesymatycznym Wnukiem, który wprowadził świetny domowy klimat! Budynek, gdzie zlokalizowany jest pokój znajduje się w pięknym ogrodzie, z którego degustowaliśmy pyszne winogrona! Pokój wyposażony we wszystko co potrzeba, bardzo wygodne łóżko i naprawdę super czysto! Bardzo blisko do dobrych restauracji. Stąd również blisko do pięknej plaży Koutalas beach, dobry dojazd, piękne skały i bardzo dobre pływanie z rurką. Polecamy pobyt w Betreat-inn. Aaaa i w ogrodzie super czysty basen z wygodnymi leżakimi!!!”