3. Lasiti – opinie o hotelach
  4. Myrtos – opinie o hotelu
Grecja Myrtos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sarikampos Beach Ocena: 8,8

„Dobrze wyposażony pokój, gustownie urządzony. Przemiła gospodyni. Bardzo czysto.”

• Mirtos Hotel Ocena: 8,7

„Bardzo miły Pan w rejestracji, bardzo pomocny. Troszkę starsze wyposażenie, za to z klimatem. Pyszne śniadanko w typowo Greckim/ Kreteńskim stylu na zewnątrz w klimatycznym miejscu. Gorąco polecam również tawernę obok. Naprawdę warto”

• Sarikampos Beach Ocena: 8,8

„Nie korzystaliśmy ze śniadań, hotel nad samym morzem, basen w obiekcie, ale my nie korzystamy z tego typu atrakcji, wolimy morze. Czysto.”

• Sarikampos Beach Ocena: 8,8

„Pyszne śniadanie, pani prowadząca hotel bardzo się stara, basen duży i czysty, dużo zieleni, balkon z widokiem na morze i basen”

• Paradise Studios Ocena: 6,9

„Moja opinia dotyczy Villa Paradise, Obiekt w samym sercu Myrtos, wszędzie blisko. Do morza 100m. Dom jest przestronny, byliśmy w 7 osób a miejsca było dla 10, Wielki taras na samej górze. Klimatyzacja w 3 pomieszczeniach - na parterze w salonie który może być sypialnia. i w dwóch pokojach na 1 piętrze. Brak internetu w obiekcie ale otrzymaliśmy kartę SIM bez limitu na internet. Bardzo duże podziękowania dla Artura - rodaka który pracuje w obsłudze. Opiekował się nami pod każdym względem - pilnując czy nic nam nie brakuje.”

• Sarikampos Beach Ocena: 8,8

„Bardzo mili właściciele. Serdeczni, pożeganli nas winogronem z ogrodu. Bliskość pustej niemal plaży, którą w nocy rozświetla tysiące gwiazd - widok zapiera dech w piersiach. Bardzo przyjemny basen z czystą wodą. Hotel przytulny, wypełniony tradycyjnymi ozdobami, które bardzo nam się podobały. Piękna zieleń i kwiaty wszędzie. Cicho i spokojnie. Mieliśmy pokój w spokojnych niebieskich kolorach, ze zdjęciami okolicy. Pokój wyposażony we wszystko, co potrzebne. Dostęp do wygodnego i bezpłatnego parkingu. Blisko do centrum Myrtos i wygodnie na wypady do innych miejscowości. Bardzo udany wybór.”

• Esperides Hotel Ocena: 8,2

„Hotel umieszczony jest w świetnej lokalizacji, w odległości około 5 minut pisze od hotelu znajduje się centrum miejscowości, w której każdy znajdzie coś dla siebie coś do zjedzenia i ... morze z piaszczystą plażą! Sam hotel obsługiwany jest przez miły personel, pokoje są czyste i codziennie sprzątane, a co dwa dni wymieniana jest pościel i ręczniki. Nie jest to hotel nowoczesny, ale odpowiada w 100% temu czego każdy powinien wymagać, w szczególności uwzględniając naprawdę konkurencyjną cenę. Dodatkowym atutem są bardzo dobre śniadania, w którym jest naprawdę duży wybór potraw, których podstawa jest ta sama, ale codziennie można spotkać również coś nowego. Polecam szczególnie stół z tradycyjnym greckim jedzeniem.”

• Villa Mertiza Ocena: 9,2

„Czysto i ładnie urządzone.”

• Sarikampos Beach Ocena: 8,8

„Pani Mina -właścicielka jest przemiła, zawsze stara się pomóc, przygotowywuje śniadania gościom. Fajny basenik, pokój całkiem spory, piękny ogród. Dobra baza wypadowa np. do Agios Nikolaus czy na plaże w tej okolicy, bo naprzeciwko hotelu przy ulicy raczej trudno plażować.”

• Sarikampos Beach Ocena: 8,8

„Obiekt z dużymi, ładnymi pokojami z pięknym widokiem na morze. Pokoje codziennie sprzątane. Wyposażenie pokoju w pełni wystarczające. Śniadanie przygotowywane zgodnie z naszymi sugestiami bez dodatkowych opłat. Bardzo dobre miejsce do zwiedzania tej części wyspy. Piękne widoki, wspaniali ludzie i bardzo smaczna kuchnia.”

15 najlepszych hoteli w mieście Myrtos