3. Retimno – opinie o hotelach
  4. Maroulás – opinie o hotelu
Grecja Maroulás Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Elia Ocena: 9,8

„Dom znajduje się w spokojnej okolicy bardzo blisko Rethymno. Jest świetnie wyposażony,czysty i posiada niesamowite widoki na morze, góry i zachód słońca. Basen jest zadbany i regularnie czyszczony. Obiekt posiada piękny ogród, który pomaga się zrelaksować. Porannej kawie towarzyszą odgłosy owiec, które pasą się na sąsiedniej działce,tworząc niesamowity klimat. Gospodarz wita swoich gości w dniu przyjazdu i jest w stałym kontakcie. Jest bardzo kontaktowy i gościnny. W trakcie naszego pobytu odwiedził nas wręczając nam tradycyjną potrawę kreteńską przygotowaną przez jego mamę. Wybór tej willi gwarantuje wspaniałe wakacje.”

• „W zasadzie wszystko. Fajny był gospodarz i ciekawie się z nim rozmawiało. Był codziennie i utrzymywał czystość w obiekcie. Bardzo fajny człowiek.”

• ARGi House Ocena: 9,4

„Czyste nowe fajne wnętrze.”

• Villaki Ocena: 9,9

„Basen, widoki”

• „Dom jako całość, zarówno w środku jak i na zewnątrz. Fajny basen i super widok na morze.”

• Kivotos Villa Ocena: 9,8

„Gospodarz domu, Eva, to najwspanialsza osoba do prowadzenia tego typu biznesu. Pomocna, w stałym kontakcie z nami. Byliśmy zachwyceni gościnnością! Eva przygotowywała dla nas różne specjały, miedzy innymi przepyszna mousake i poczęstowała nas oliwa ze swoich oliwek - była obłędna! Na pewno tu wrócimy! :)”

10 najlepszych hoteli w mieście Maroulás

na podstawie 299 opinii na Booking.com