3. Dodecanese hodnocení hotelů
  4. Kolymbia hodnocení hotelů
Řecko Kolymbia Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Aesthisis Sensational Accommodation Průměrné hodnocení: 9,7

„Naprosto kouzelné ubytování. Apartmán byl nádherný, stylově zařízený a maximálně čistý . Překrásná zahrada s venkovním posezením. Velmi milé uvítání. Rozhodně doporučuji.“

• Delfinia Resort - All Inclusive Průměrné hodnocení: 8

„Jsme velmi spokojeni s ubytováním, s personálem, s jídlem i čistotou.“

• Leonardo Kolymbia Resort Rhodes Průměrné hodnocení: 8,7

„Vsetko super, krasna pieskova plaz, jedlo, personal, hlavne recepcna Kiki. Prisli sme okolo 22:00 a cakala nas misa s ovocim, sucha vecera, welcome drink. Na plazi su hotelove lehatka modre, zvysok patri pod restauraciu a stoji 20eur (dve lehatka, slnecnik). Ludia milujuci deti, macky... Krasna dovolenka 😸😸😸“

• 12 Islands Villas Průměrné hodnocení: 9,9

„Skvele ubytovanie a vybavenie- v kuchyni prasok do mycky, do pracky, kapsle do kavovaru, cukor, koreniny, olej atd.Po prichode nas cakalo prekvapenie v chladnicke ako vina, piva, dzusy, vajicka, vianocka, citrony. Masaz nam prisli urobit priamo do vily. Najluxusnejsie boli ranajky, obrovsky vyber cez aplikaciu, presny cas dodania. Na plaz sme išli autom- poplatok za set lehatka a slnecnik 20 €. Super komunikacia s p. Manuelom, na dotazy odpovedal hned a bol velmi mily. Dakujeme za nezabudnutelny pobyt. Ubytovanie rozhodne odporucame.“

• Delfinia Resort - All Inclusive Průměrné hodnocení: 8

„Zaměstnanci hotelu byli velice milí a nápomocní, pokoj byl dostatečně vybavený, matrace byla velmi pohodlná. Dětem se moc líbily klouzačky a bazén. Velmi dobrý a častý úklid pokoje.“

• Althea Apartments Průměrné hodnocení: 9,7

„Jedno z nejlepších ubytování, na kterém jsme byli. Na majitelce byl vidět velký zájem o naše pohodlí, byla nám k dispozici po celou dobu pobytu. Za každé situace byla nápomocna. Vřele doporučujeme!“

• Irene Palace Beach Resort Průměrné hodnocení: 7,4

„Lokalita klidná, blízko na pláž. Personál ochotný, přátelský. Jídlo vždy dobré. Pokoj nové zařízen, o zbytek hotelu dobře postaráno. Celkově spokojenost.“

• Delfinia Resort - All Inclusive Průměrné hodnocení: 8

„Krasny pokoj v hlavni budove. Jidlo lehce prumernejsi, napoje tez, ale naprosto dostacujici“

• Delfinia Resort - All Inclusive Průměrné hodnocení: 8

„Jídlo bylo vpořádku, po pár dnech už se toho člověk poměrně přejí, žádné velké změny. Ovšem naprosto dostačující a chutné. Výběr koktejlů byl výborný! Personál byl milý a nápomocnný, skvělý byl pán z Pákistánu na baru, opravdu moc milý a ochotný.“

„Všechno!“

30 nejlepších hotelů v destinaci Kolymbia