3. Comentarii despre hoteluri în Heraklio
  4. Comentarii despre hoteluri în Kaloí Liménes
Grecia Kaloí Liménes Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sfinias Apartments Scor din comentarii: 8,3

„Am avut rezervate 2 camere. Privelistea si locatia extraordinare. Atat din camere(balcon) dar si de la restaurant se vede marea. La restaurant am gasit cele mai mici preturi din tot sejurul nostru prin Creta iar mancarea a fost foarte buna. La plaja se ajunge in cateva minute, coborand prin gradina hotelului. Gazdele foarte prietenoase, am comunicat foarte bine si ne-au dat sfaturi despre drumurile si obiectivele din zona. Ne-a parut rau ca nu am stat mai mult, cu siguranta zona merita mai multe zile.”

• Sfinias Apartments Scor din comentarii: 8,3

„Privelistea si locatia extraordinare. Atat din camere(balcon) dar si de la restaurant se vede marea. La restaurant am gasit cele mai mici preturi din tot sejurul nostru prin Creta iar mancarea a fost foarte buna. La plaja se ajunge in cateva minute, coborand prin gradina hotelului. Gazdele foarte prietenoase, am comunicat foarte bine si ne-au dat sfaturi despre drumurile si obiectivele din zona. Ne-a parut rau ca nu am stat mai mult, cu siguranta zona merita mai multe zile.”

• Sfinias Apartments Scor din comentarii: 8,3

„Priveliștea spre mare, plaja, terasa cu taverna și piscina au fost foarte plăcute.Gazde primitoare, deosebit de amabile.”

• Tzortzi's Family Apartments Scor din comentarii: 9,6

„Locația este minunata, plaja privata si apartamentul dotat cu tot ce ai nevoie. Pentru noi a fost perfect. Recomandam pentru familii care cauta liniste.”

• Sfinias Apartments Scor din comentarii: 8,3

„Ne-a plăcut peisajul, cele 2 plaje (stânga nisip, dreapta pietricele, apa transparentă, aerul extraordinar de curat (munte în spate și mare la 100 de metri) taverna cu vedere de vis, piscina cu apă de mare curată, comodă lângă camere, și bineînțeles personalul Markos și Katerina sunt foarte primitori și întodeauna disponibili să ajute cu orice clienți au nevoie (am avut nevoie de o cremă pentru alergie, și Katerina ne-a dat crema propie 🙏...sau am avut nevoie să cumpărăm câte ceva de la minimarket și Markos a sunat proprietarul, le-a dat lista și ne-au fost aduse produsele la locație) Mâncarea proaspătă și foarte bună.”

Cele mai bune 5 hoteluri din Kaloí Liménes