2. Ukrajina hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2021

5,0
    Nedoporučuju
    • Dvoulůžkový pokoj Economy s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Asi všechno, kromě umístění. Rezervace probehla uspesne, ukazalo to castku 730 hriven a to i presto, že jsem tam uvadela jmeno a telefon, tudiz bylo zrejme, ze jsme cizinci, Kdyz jsme dorazili na recepci, opak byl pravdou, najednou chteli + 60hriven za osobu ( turisticky poplatek, cizinec), o kterém nebylo na strankach ani zminky. Takze najednou cena byla 860 hriven, coz kdybych vedela dopredu, tak si najdu za tyhle penize lepsi misto. Následuje jízda vytahem, který si urcite pamatuje Brežněva. XXI století nejspise se tohoto hotelu netyka. Rozvrzaný zamek, který nešel poradne ani otevrit. Uvniř "manzelska" postel, chapej jako dve stare uzke postele se spolecnym čelem a mezerou mezi postelemi snad 10 cm, stara TV, ovladač bez baterek, nefunkční noční svetla nad posteli (ani jedno ze 2). Postel rozvrzana uplne nehorazne, vydavala vsechny mozne zvuky pri nejmensim pohybu, koupelna ma nove obklady, to je asi jedine plus, wc a umyvadlo. Misto sprchy je mala rohova vana , ale BEZ ŠPUNTU. Shrnem - li to, chcete - li za moc penez malo muziky, pojdte do hotelu Turist.

Jediné, co se nám asi líbilo, bylo umístění hotelu. Byl po cestě. Bohuzel, druhý hotel, kam jsme měli namíreno, byl plny.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 28. února 2024

• Služební cesta
    • Jednolůžkový pokoj Economy

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 21. listopadu 2023

• Služební cesta
    • Jednolůžkový pokoj Economy

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Termínem pobytu byl listopad 2023