3. Закарпаття: відгуки про готелі

7,9

10,0

• Відгук від 10 жовтня 2023

• Сімейний номер з видом на гори

Але наступного ранку, коли ми збирали речі, до нашого номеру намагалась вдертися якась фурія, як виявилось, це була нова зміншиця з рецепції. Тобто виселення о 12:00, а їй дуже кортіло нас позбутися на годину раніше :)

Сподобався сам номер, вид з номера. При заселенні на рецепції нас приймала дуже приємна пані. Дуже ввічливий та приємний персонал працює в ресторані

• Відгук від 28 вересня 2023

Найкращій вид з номерів у карпатах
    • Сімейний номер з видом на гори

Кухня доволі проста. Наступного разу оберем варіант розміщення без сніданків. Доволі незручно що забронювавши через booking є всі шанси приїхати та не поселитися. У мене було бронювання але про нього ніхто не знав і нам пощастило що наш номер був вільний.

Неймовірно красиві краєвиди. Нові великі і якісні номери. Своєчасне прибирання. Привітний персонал. Поряд декілька оглядових майданчиків. Красиві ліси навколо с купою грибів.

• Відгук від 29 березня 2024

щаслива,що в Україні є таке місце

мало часу

краса природи і місця проживання гармонійно поєднані ,смачна місцева їжа, концерти птахів ,спокій,можливість споглядати природу в комфортних умовах умови проживання повність співпали з фотографіями

• Відгук від 19 березня 2024

• Сімейний номер з видом на гори

Не було засобів гігієни (зубної пасти та шампуню) але у нас все було з собою, тому ніяк не вплинуло на враження.

Гарне розташування та краєвид. Затишний номер. Чудовий та привітний персонал. Окрема подяка Анжелі. Смачна їжа в ресторані. Чан на території готелю 10 з 10

• Відгук від 29 грудня 2023

Дуже класно відпочили! Обов'язково приїдемо знову.
    • Сімейний номер з видом на гори

База "Кам'янка" розташована в дуже красивому, мальовничому місці. Краєвиди просто супер, це найтоповіше місце в плані максимум гір і крутезних краєвидів! Роташування божественне! В номерах чистенько, затишно, персонал привітний. Найкращі враження!

• Відгук від 23 грудня 2023

• Сімейний номер з видом на гори

Дуже гарний новий отель. Все було комфортно, ввічливий персонал, відчувала себе як вдома.

• Відгук від 6 грудня 2023

• Сімейний номер з видом на гори

Чудове місце для відпочинку від міста. Шале розташоване на вершині, тому види на гори навколо просто неймовірні. Все дуже стильно оформлено. Готель новий. Щоденне прибирання. Сніданок входить у вартість проживання. Смачна (практично домашня) кухня та привітний персонал. Мене навіть заселили раніше.

• Відгук від 5 листопада 2023

• Сімейний номер з видом на гори

Сподобався номер, їжа, персонал, вид на гори з номера шикарний.

• Відгук від 28 вересня 2023

1,0
    Дуже погано
    • Сімейний номер з видом на гори

Не привітний персонал . Погана кухня . В номерах брудно . Не рекомендую зупинятися в цьому готелі .

• Відгук від 26 вересня 2023

1,0
    В жодному разі не рекомендую ні гостиницю ні шале. Такого поняття як сервіс в них немає. Неподалік є гостиниця Синевирсь
    • Сімейний номер з видом на гори

Ми не проживали. Ми поїхали сімʼєю відпочити, забронювали через Booking на три дні. Бронювання робили заздалегідь за три дні. Ніхто не передзвонив і ми вирішили перед поселенням подзвонити і узнати чи ж дитячі ліжка. Моєму здивуванню не було межі… Мені відповіли, що бронювання через Booking не є в приоритеті і тому нам не вдасться заселятись на три дні. На одну добу можемо а на три добі ні бо хтось їм подзвонив «якась Роксолана» і забронювала наш номер. Запропонували заселитись в готель і не в ті умови, які нам потрібні…

Розташування номеру.

• Відгук від 15 вересня 2023

Iдеальне мiсце для вiдпочинку в чудовому готелi з неймовірними пейзажами
    • Сімейний номер з видом на гори

Стильно, затишно, комфортно, неймовірний краєвид з панорамних вiкон на гори, чудове місце розташування, тиша і природа, а атмосферу не передати словами. Прокинувшись, одразу бачиш гори! Наявність балкону зі стільцями і столиком. Великий номер з сучасним інтер'єром, дуже зручне ліжко та комфортний диван, якiсна сантехнiка, чисто і охайно, є все необхідне для комфортного вiдпочинку.

• Відгук від 13 листопада 2023

Відчуття раю!!!

Все сподобалось!👍🏻

Відпочинок вдався на «всі 100»!З балкону номера відкривається панорамний вид на гори! У номері дуже чисто, охайно пахне деревом. Оздоблення в стилі модерн. З крану тече чиста, смачна джерельна вода придатна для пиття. Щирий, усміхнений, готовий допомогти персонал!

• Відгук від 16 травня 2024

Гарний чистий номер, захоплюючий краєвид з вікна на гори, тихо, приємний персонал, смачна їжа, найкраще місце де можна з