3. Закарпаття: відгуки про помешкання для відпустки

9,8

9,9

9,9

• Відгук від 21 листопада 2022

Найкраще місце для відпочинку!!!Будиночок у горах, з прекрасними краєвидами!Турботливі та уважні господарі, у всьому від
    • Апартаменти з 2 спальнями

Панорамні вікна, комфорт продуманий у дрібницях. Стильно та затишно.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 31 жовтня 2022

Однозначно рекомендую хоча б раз завітати до Садиби Кичера) Ми обов'язково повернемось ще!
    • Апартаменти з 2 спальнями

Підйом до садиби може бути складнуватим в погану погоду, якщо ви на легковій машині, або пішки вирішили сходити до магазину. Нам із погодою пощастило, тому підіймались без проблем. Також, потрібно враховувати, що на території знаходиться ще один будинок і тому ви не будете цілком на одинці, але особисто нам інші гості не заважали, бачили їх рідко, тому було досить комфортно.

Неймовірне місце! Нам дуже сподобався відпочинок в садибі, було затишно, тепло і головне - краєвиди, що дійсно заворожуть. У будиночку було все необхідне, та навіть більше, ніж очікували. Є декілька мангалів, гойдалки, просторе та охайне подвір'я. В 10 хвилинах пішки є супермаркети, риночок, аптека, банкомати. Господарі були дуже люб'язні, завжди на зв'язку та готові допомогти. Дякуємо пану Івану та Вадиму за гостинність!

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 28 жовтня 2022

• Апартаменти з 2 спальнями

Окремий будиночок з чудовими краєвидами, обладнаний всім необхідним. Дуже доброзичливий господар, який завжди піклується, щоб відпочинок був максимально комфортним.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 3 жовтня 2022

• Апартаменти з 2 спальнями

Найкращий вид з вікна! Дуже привітний господар! Все створене для комфортного відпочинку

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 19 серпня 2022

• Апартаменти з 2 спальнями

Не чекав навіть, що так все круто буде. Дуже гостинні власники, а краєвид на місці розташування то окремий вид задоволення.

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 19 лютого 2022

Чудовий відпочинок у Карпатах
    • Апартаменти з 2 спальнями

Затишний будинок з панорамним видом на гори і Міжгір'я. Є усі зручності для комфортного проживання і власний мангал. Просто над садибою вершина гори, 10-15 хвилин - і перед вами просто неймовірні пейзажі на 360 градусів! Пан Іван - дуже гостинний господар, завжди на зв'язку, організував нам цікаве дозвілля. Дуже раджу цю садибу!

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 30 грудня 2021

• Апартаменти з 2 спальнями

Не має слів, щоб описати на скільки садиба є комфортною. Все продумано до найменших дрібниць, господар супер. А вигляд з вікна...ви зрозумієте коли побачите. А забула сказати про джакузі на дворі з підігрівом і неймовірною панорамою Карпат❤

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 30 листопада 2021

все було чудово

Помешкання обладнано всім необхідним для якісного та зручного відпочинку ( від якісноі посуди до кавоварки ). Неймовірна гостиність від господаря помешкання пана Івана , вражає ( поможе і розкаже що і до чого ,щоб відпочинок пройшов люксово ). З тераси відкривається чудовий вигляд на гори . Святкували річницю одруження ,то ще отримали приємний подврунок від господаря .Будинок збудований для комфорту . огороджено і навкруги не має нікого хто б заважав відпочинку . Є мангал , барбекю і ще купа різних речей для приготування страв на вогні . Якщо шукаєте помешкання де посправжньому хочеться відпочити , ця садиба саме це !!!

• Відгук від 12 листопада 2021

• Апартаменти з 2 спальнями

Чудове місце для відпочинку парі. Будиночок знаходиться усамітнено посередині схилу, ніщо не заступає прекрасний вид 😍. Власник ввічливий та гостинний, у будинку є все, що потрібно для комфортного проживання, зі включеними батареями можна ходити у футболці. Дуже сподобалося, будемо рекомендувати і при можливості повертатися самі!

• Відгук від 17 жовтня 2021

Казковий затишний будинок!
    • Апартаменти з 2 спальнями

Помешкання просто супер! Комфортно, як вдома. Є мангал і все до нього. Тут все продумано до кожної дрібниці. А краєвиди🏔Словами не передати, просто закохуєшся що разу😘🥰 А господар дуже добра та щира людина. Дякуємо власнику Івану за теплий прийом! P.S. Приїдемо ще обов’язково

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 27 вересня 2021

Відпочинок у дуже гостинного власника пана Івана.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Сподобалось все без виключень. В будинку ідеально чисто, як і за його межами. Є все для приготування будь-якої їжі. Краєвиди з будинку просто незабутні (дитина навіть забула про планшет- дивилась на гори). Всі варті уваги місця менше однієї години їзди на авто(пан Іван відвезе і привезе).Відпочивали в вересні, планували чотири ночі, але в такому чудовому місці і в такої чудової людини як пан Іван залишились ще на дві. P.S.:це місце в яке хочеться повернутись, і ми це обов’язково зробимо!

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 27 липня 2021

Шикарна садиба Кичера і її супергостинний власник!
    • Апартаменти з 2 спальнями

Садиба дуже гарна і стильна, чиста і охайна. Є все необхідне і навіть більше. А краєвид просто шикарний, розташування дуже зручне, недалеко до Синевиру і водоспаду Шипіт. Ми були в шоці з гостинності, любязності і щедрості господаря садиби пана Івана. Дуже приємний і уважний, зі всім поміг, все показав і розказав, показав нам де вирощують найсмачнішу форель, розказав як приготувати на спеціальному мангалі. Це була найсмачніша форель, яку ми коли-небудь куштували! Дуже вдячні Івану за чудовий відпочинок і за його турботу!

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 20 липня 2021

Затишна та сучасна садиба з прекрасним видом на гори
    • Апартаменти з 2 спальнями

Неймовірний відпочинок! В будиночку є все необхідне: швидкісний інтернет і кондиціонер в тому числі. Вид на гори просто зачаровує, на території також все облаштовано, щоб можна було у всій красі споглядати заходи сонця. Поруч живуть овечки, яких можна погодувати та погладити. Окреме дякую господарю Івану, який робив все, аби відпочинок був комфортним та приємним : підказав гарні місця, завіз на рибалку (рибу одразу можна приготувати вдома на мангалі), також запропонував свіжі та смачні домашні яйця, молоко та сир. Також була можливість взяти велосипеди та поїздити мальовничими маршрутами. Будиночок дуже світлий та чистий, для побуту є все необхідне. Дуже дякуємо за теплий прийом, обов'язково повернемось ще!

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 5 липня 2021

Ідеальне помешкання для відпочинку від міського шуму.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Відсутність кондиціонеру та штор.

Шикарне розташування, неймовірні краєвиди, ідеальна чистота, прекрасна ергономічність помешкання, повний набір побутового приладдя, посуду, засобів гігієни, відсутність сусідів, товариський господар, який виконає всі ваші побажання і навіть більше.

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 20 червня 2021

Склалося дуже позитивне враження, господарі порядні та привітні люди.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Будинок затишний, окремої уваги заслуговує вид з панорамних вікон вітальні та спальні - він шикарний!) Однозначно рекомендасйон!

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 29 травня 2024

• Апартаменти з двома спальнями та видом на гори

• Відгук від 19 жовтня 2022

Дата проживання: Вересень 2022