3. Закарпаття: відгуки про готелі

№1 з 9 готелів - Міжгір'я

9,9

9,1

• Відгук від 11 липня 2023

Цей готель потрапив в топ мого списку карпатських готелів!
    • Двомісний номер

Не було такого. Забракло вказівника рецепції, та ти на кожному кроці зустрічаєш працівників закладу, які зорієнтують куди йти.

Заклад перевершив всі очікування, гарна територія, міні зоопарк, вихід до річки. В будиночку дуже чисто і затишно. Великий вибір страв в ресторані, смачні сніданки. Гостю дається вибір, де поснідати- сам ресторан, тераси, столик біля річки, або навіть в номері. Адміністратор дуже мила дівчина, яка в деталях все розказала і провела екскурсію територією. Ми були тільки добу, і одразу помріяли про тижневий відпочинок - там можна перезавантажитися гарно!

• Відгук від 10 липня 2023

• Двомісний номер

Єдиний мінус - трохи мало світла в будиночках, інколи потрібно було вмикати світло навіть вдень

Дуже гарна територія, все чисто, доглянуто. Чудове місце, навкруги гори, поруч річка. Для дітей є батути, майданчик, кролики, вівці, поні. Дуже смачно готують в ресторані, все що ми їли, все було дуже смачно. Надзвичайно привітний персонал. Сподобалося

• Відгук від 9 липня 2023

• Двомісний номер

Було б добре, якби в номері прибирали під час перебування та заміняли рушники. В будиночках трохи волого через особливості клімату.

Велика територія з виходом до річки. Просторі номери з усіма зручностями. Привітний персонал. Ресторан на території з декількома відкритими терасами. Велика парковка.

• Відгук від 9 липня 2023

Чудове місце
    • Двомісний номер

Не сподобалась фірмова піца. Але смаки то індивідуально дуже

- Дозволили розміщення з собакою середнього розміру. Це прекрасно) - дуже красива територія - супер професійні працівники - власний зоопарк - вихід до річки - хороший wi-fi - чисто - смачна їжа і коктейлі - в будиночку є чайник і холодильник

Все сподобалось.

Привітний персонал, гарні краєвиди, смачна кухня

• Двомісний номер

Все дуже сподобалося! Все зроблено з любов'ю та для комфорту гостей! Інтерьер в одному стилі, персонал дуже привітний, міні зоопарк, халати та тапочки, дві суперові веранди ресторану на свіжому повітрі, чудовий дитячій майданчик. Підкорила веранда в номері з підвісною качелею. Окремо хочемо відмітити ресторан- Все на висоті! Дуже смачні страви та суші, демократичні ціни. Все продумано до дрібниць, що в номері, що на території. На території річка, де можна посидіти та замовити на берег іжу з ресторану. Дуже Вам дякуємо за приємний відпочинок. Респект власникам та персоналу, Ви справжня команда. Обов'язково повернемось!

Все супер
    • Двомісний номер

Деякі нюанси і дрібнички про які навіть не варто писати.

Все

• Відгук від 3 липня 2023

Оцінка - СУПЕР ВІДМІННО!
    • Двомісний номер

На наматраснику була обірвала резинка-утримувач.

Місце, персонал, кухня, локації для фото, ігровий майданчик для дітей та міні зоопарк, зона відпочинку біля річки - це все не просто гарно, це МЕГА КЛАСНО! Особисто нашій сім'ї дуже сподобалося! Чистота у номерах (будиночках), дуже привітний та ввічливий персонал, красота.... Та тут можна багато говорити, і це при такій дуже адекватній ціні!!!!

• Відгук від 30 червня 2023

• Двомісний номер

Другий рік поспіль тікаємо в гори від тривог, кацапня жити не дає, потвори аби їм поробилось. Віримо в Перемогу, допомагаємо ЗСУ!

Чисто та гарно, зручний матрац. Гори навколо, ріка поруч Чудовий ресторан на території, смачні страви у постійній доступності з 8 по 23 год за адекватними цінами. Чудовий дитячий майданчик на території, батути. Ресторан на території. Недалеко водоспади - Камянецький, Шипіт, Синевирський перевал, озеро Синевир, форелева садиба, музейний комплекс Старе село Колочава, підйомник "Босничка"на гору Маковиця та багато-багато іншого.

• Відгук від 28 червня 2023

• Двомісний номер

Такого не помітив , можливо я доволі не вибагливий

Дуже доброзичливий персонал , гарна локація , номери затишні доволі зручні матраци. Кухня ресторану доволі на гарячому рівні , дещо не дешево , але це всюди на курортах Продумані навіть паркувальні місця

• Відгук від 27 червня 2023

• З домашньою твариною
    • Двомісний номер

Відпочинок на всі 100 % ! Дуже чемний,приємний і дружній персонал. Смачна їжа ,комфортне проживання і класне розташування! Миру Вам та процвітання! Щиро дякуємо 💙💛

• Відгук від 27 червня 2023

Рекомендую!

Затишно, чисто!!!

• Відгук від 8 червня 2023

• Двомісний номер

Дуже гарний екстерʼєр, відношення персоналу, смачно в ресторані.

• Відгук від 8 червня 2023

• Двомісний номер

Все дуже сподобалось - починаючи від території до відношення персоналу. Всі дуже привітні та компетентні. Будиночки супер, в ресторані великий вибір, нормальні ціни та дуже смачно. Місце в яке хочеться повернутися та рекомендувати!

• Відгук від 5 червня 2023

дуже маленька ванна зона

Чисто прибрано, душевно

• Відгук від 1 червня 2023

• Двомісний номер

Зауважень немає абсолютно! Все на вищому рівні і бездоганно!

Сподобалось абсолютно все настільки,що ми до сих пір на емоціях! Від самого початку як ми приїхали - були в шоці як нас зустрів персонал! Просто суперово і дуже приємно! Від номеру і території просто в захваті! Ви молодці ВЕЛИКІ!!! А ресторан це просто вище усіх похвал! Смачно ну дуже дуже! Оформлення,подача страв така, що я і моя дружина за 40 років такого ще не бачили і не їли! Респект!!!

• Відгук від 31 травня 2023

• Двомісний номер

Територія красива, номери чисті і дуже зручні, є халати та капці, нові телевізори зі смарт тв, веранда в кожному будиночку з красивим підвісними кріслом, величезний ресторан з дуже смачною кухнею, різноманітним меню і демократичними цінами. Дуже чемний персонал та господиня.

• Відгук від 30 травня 2023

нема такого

Все, чудові умови для проживання, максимальна чистота, неймовірний вид на гори з будиночку. Кухня також справила враження, дуже привітні і приємні люди. Обов’язково рекомендую

• Відгук від 28 травня 2023

Ввдпочинок на двох

Нема

Удобне місце розташування,привітний персонал.😀

• Відгук від 21 травня 2023

Місце в яке повертаються і не одноразово
    • Двомісний номер

недоліків можна сказати що немає.

Це місце перевищило сподівання, все на вищому рівні і персонал і відношення і будиночки, до речі вони окремі і проблем зі звукоізоляцією немає. Нові меблі, дуже зручні ліжка, нова постільна білизна, гарне прибирання, гарна територія для прогулянок так і для дітей є дитячий майданчик, фонтан, в ночі дуже гарно підсвічується. Гарне меню і смачна кухня.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 20 травня 2023

Чарівне місце для відпочинку з дбайливим обслуговуванням🙂
    • Двомісний номер

Гарне розташування, навколо оточує природа і є можливість посидіти біля річки, сама ж територія дуже красива та охайна, дійсно відпочиваєш. Зручно, що отримуєш власний будиночок з усім необхідним. На території є ресторан, де смачно готують з можливістю замовити їжу до номеру та парковка під навісом.

• Відгук від 20 травня 2023

Сервіс вищого рівня, краса, смак, чистота максимальна!
    • Двомісний номер

Чомусь букінг не показував вашої пропозиції, випадково знайшла вас через чат Bing, а такий гарний готель треба першим бачити в рекомендаціях.

Сподобалося все. Розташування біля самої річки під мальвничою горою; дорога гарна; територія ідеально впорядкована; будиночки як лялечки; чистота повсюди; ресторан вишуканий; і смачний і недорого; персонал вишколений привітний; стоянка для машие велика і, навіть є накриття; для дітей майданчик і свій міні-зоопарк біля річки; безкоштовне скасування броні. Зазначу про чудову шумоізоляцію в самому будинку - в кімнаті не чути навіть шуму води в душі! А ще в кожному будиночку мінімум два обігрівачі, тому приємно тепло в будь яку погоду; чайник, горнятка, склянки, холодильник очевидно є. Дякую вам за чудовий відпочинок)

• Відгук від 10 травня 2023

Місце в яке хочеться повертатись і так зробили.
    • Двомісний номер

Все було на стільки добре що навіть немає що сказати про те що не сподобалось. Хоча є один момент, бармен (Владислав наче його ім'я) працює як робот який перезавантажується кожен день і память у нього затирається і він не пам'ятає кого обслуговував два дні назад, хоча ми тут були 4 дні і складається враження що він працює по скрипту, а не тому що йому подобається ця робота. І тому такий контраст по відношенню з іншим персоналом. Хоча він обслуговує добре, ніяких зауважень до роботи його немає, але такий нюанс стосовно гостей.

Все сподобалось, навіть не очікував що може бути таке місце в яке буде хотітись повернутись. Зручне розташування, парковка, навіть крита, будиночки, природа, персонал супер, доброзичливий, робить все щоб гості були задоволені і все було на вищому рівні. Обслуговування в ресторані також супер. Було трохи зробили не так страву, при моєму зверненні визнали провину, переробили без питань і ще комплімент від закладу, то як тут не залишати гарні чайові після кожного відвідування. Гарна, різноманітна, смачна, кухня, гарна подача. Чисті, затишні номери, гарна постіль та білизна, гарне прибирання, гарна красива територія з міні зоопарком навіть, гарним дитячим майданчиком, де з дітьми можна провести час. Дуже фредлі колектив і приємно що намагаються зробити все щоб клієнтам було комфортно і вони повертались сюда. Що ми і зробили. Через два дні повернулись сюди знову. :) Сподіваюсь що пропозиції які залишили для покращення цього місця також реалізуються, (зробити поле для футболу, тенісу, баскетболу адже місце там є і було б добре таке реалізувати).

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 8 травня 2023

Рекоминдую цей готель всім.

Все сподобалося

Сподобалося все персонал привітний адміністратор виконуює свою роботу відміно Кухня на всі 100 балів дуже смачно готують Будиночок чистий кожень день прибирають по вашому бажаню,нам дуже все сподобалося Дякую гарно персоналу,адміністратору,поварям за те що так приємно прийняли були привітними Ми обов'язково ще жо вас приїдемо.Все було супер❤️

• Відгук від 8 травня 2023

Це було круто
    • Двомісний номер

Дуже сподобався отель, в будиночку тепло, чисто, комфортно , вид це дещо. Гори , річка й тварини, на території отеля є маленький контактний зоопарк. Дитині дуже сподобалась дитяча площадка. В барі дуже смачна кухня, а особливо закарпатська пательня, смачнішої ми більше не де не знайшли. Дуже привітний персонал. Обовьязково з нагоди приїдемо ще, дуже все сподобалось.