3. Львівська область: відгуки про готелі

8,6

• Відгук від 4 червня 2024

Затишний готель, комфортні номери,
    • Двомісний номер Делюкс

Єдине чого би хотілося додаткового - це балкончик. В готелі відсутні номера з балконами. Для кого це не є важливим нюансом, то все інше було ідеально.

Сніданки були неперевершені. Неймовірно смачнюча кава, десерти, кожного дня було щось новеньке. Дуже привітливий персонал, затишна атмосфера. Хочу окремо відзначити роботу прибиральниць, їх не видно і не помітно, вони наче феєчки, працюють непомітно, я жодного разу не зустріла покоївок, при цьому в номері завжди було ідеально чисто.

• Відгук від 22 травня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Кондиціонер в номері - необхідно почистити, повітря з нього неприємно пахне. В номерах (в Делюкс, інші не знаю) - є тільки бокали і склянки. Чашок, чай/кава тощо - немає. Хотілось би в номері якісь серветки мати. Раковина у ванні дуже гарна, але не дуже продумана - вода бризкає у всі сторони - і на тебе, і на підлогу, і на прозорі стіни.

Гарний номер, особливо ввечері з підсвіткою. Є базовий гігієнічний набір (гель, шампунь, лосьйон, шапочка). Смачний шведський стіл, є з чого вибрати.

• Відгук від 17 травня 2024

Дякуємо за відпочинок

Все !!

• Відгук від 17 травня 2024

Один з найкращіх готелів Львова

Все було супер!

• Відгук від 14 травня 2024

• Великий двомісний номер

- графік роботи ресторану , спа а також спортзалу . Ресторан повинен працювати хоча б до 23-00 а спа і спортзал 24/7 , що б людина з дороги могла позайматися і нормально відпочити .

• Відгук від 9 травня 2024

Обов’язково повернемося, гарний готель!!!
    • Люкс

Сніданок чудовий, прекрасне спа, номери чисті, велика ванна кімната)

• Відгук від 6 травня 2024

Готель, який нас приємно вразив)
    • Двомісний номер Делюкс

Нам усе сподобалося: і сам готель, і персонал, і банний комплекс, і місце розміщення, і парковка особливо! Смачні ситні сніданки. Усім радимо обов'язково обрати даний номер (Делюкс).

• Відгук від 5 травня 2024

Дякую за можливість використувати спа і басейн в свято у звичному графіку. Це було великим плюсом для нас. Сніданок з су
    • Двомісний номер Делюкс

Не було протимаскітних сіток на вікнах

Як завжди все на достойному рівні. Дякую

• Відгук від 1 травня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Просторий номер з сучасним дизайном, цікавим рішенням для ванної кімнати (скляні стіни). Непогана звукоізоляція. Гарний спа-центр (басейн, сауни і спортзал). Розташування готелю відмінне, у кроковій доступності до центр. Наявність паркінгу. Із задоволенням ще зупинимося. Сервіс на високому рівні. Дуже чисті номери. Сніданок теж сподобався, а кава просто неймовірна!

• Відгук від 30 квітня 2024

Гарний готель близь центру
    • Двомісний номер Делюкс

Ковралін в номері вже трохи підтоптаний, але чистий. Тропічний душ - це не зручно, уточняли на рецепції, сказали так у всіх номерах.

Співвідношення в плані ціна / якість. Смачні сніданки. Уважний персонал. Зручна локація - 15 хв до центру. Просторі номера, чудова спа зона з якої є вихід на терасу. На рецепції можна було залишити багаж до вечора, піти погуляти до прибуття поїзда.

• Відгук від 29 квітня 2024

Чудове місце для вікенду у центрі Львова
    • Двомісний номер Делюкс

Відвідували СПА. За концепцією в основній зоні з джакузі та парними темно, але як на мене занадто, не дуже комфортно. Також треба звернути увагу на чистоту самого джакузі.

Зупинялися в цьому готелі на добу. Приїхали раніше ніж очікували і нам підготували номер раніше з ініціативи адміністратора, що було приємно. Смачний і досить різноманітний сніданок, комфортне ліжко і що супер важливо - гарна звукоізоляція, ми не чули сторонніх звуків і добре виспались. Окремо можу відзначити зручну зону з туалетним столиком у номері та правильним світлом, це рідкість :)

• Відгук від 28 квітня 2024

Найкраще спа!
    • Двомісний номер Делюкс

Що не можно було окрема включити Лед підсвітку

Сподобалося все

• Відгук від 26 квітня 2024

Чудовий варіант для відпочинку і релаксу!
    • Двомісний номер Делюкс

В номері було дуже чисто! Постіль скрипіла чистотою і свіжістю. Дуже привітний персонал на рецепції. Хороша спа зона.

• Відгук від 24 квітня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Освітлення (в номері ще терпимо, якщо звісно вам не треба працювати; але на саунах дуже мрачно, з поганим зором дуже легко втратити координацію)

Дуже сподобався номер - особливо скляний душ, дуже романтично. Ресторан годиться для сніданку, але на вечерю краще вийти прогулятись в місто. Гарний спортивний комплекс (хоча видно, що вже трохи старий).

• Відгук від 19 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Ресторан під час сніданку комфорт, а от під час вечері атмосфера неначе у столовій, скатертини на столах давно не змінювали, мають брудний та пошарпаний вид.

Сподобалось місце розташування, атмосфера в номері, щоденне прибирання. Сніданки що входили в вартість були повноцінні, можна переїсти навіть)) Гарна зона відпочинку спа, обрали масаж, масажист повністю відчула що потрібно моєму тілу, окреме дякую))

• Відгук від 18 квітня 2024

сніданок смачний, затишний номер

• Відгук від 10 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Все сподобалось, в номерах чисто, рецепція працює цілодобово, але кухня в ресторані закривається рано, в 9 вечора вже не встигла повечеряти(

• Відгук від 6 квітня 2024

Розбудила вночі адміна, перепрошую
    • Двомісний номер Делюкс

У вартість входило відвідування СПА, але з 3 запропонованих саун 1 на разі не робоча. Загалом задоволена.

Гарний готель в центрі міста. Номер тихий, просторий, скляний душ (повністю прозорі стіни, цікавенько). Сніданок смачний, класна кава. На ніч готель закривають на комендантську годину (за для безпеки), але якщо треба, то можна зайти/вийти - просто розбудіть адміна.

• Відгук від 5 квітня 2024

Готель не для дітей
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Дітям до 16 років не можна у СПА та басейн — абсурд. Тому добре, що взяли стандарт, бо не втратили на цьому грошей (не було включено у вартість). Для дорослих можна докупити - 500 грн за день.

Чисто, гарно, комфортно, смачні сніданки. Нема кімнати для прасування, але можуть донести праску і дошку. Можна попросити чайник, але доведеться докупити води. Рецепція цілодобова, допомагали з усім, але багато про що приходилось питати/просити (наприклад є зубна щітка і паста, принесуть безкоштовно, але про це треба спитати, бо в номер не ставлять)

• Відгук від 3 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

- Якщо ви подорожуєте по роботі і маєте працювати в мережі — будьте готові до слабкого інтернету. Також зауваження щодо води: 1) питна вода мала б з’являтись щодня; 2) у вечірні години дуже поганий напір води

+ Робоча поїздка. Хочу відзначити чистоту та роботу покоївок, дуже уважні. Дівчата на рецепції — особлива дяка за допомогу з робочими питаннями і пересуванням (якщо ви не знаєте міста — вам обов’язково підкажуть куди і як швидше добратись, допоможуть з таксі).

• Відгук від 2 квітня 2024

Класний готель за два кроки до серця Львова. Рекомендую!
    • Двомісний номер Делюкс

Нам було надто темно в СПА. Це, напевно, концепція закладу: тьмяне світло і темні кольори, але я не бачила там майже нічого). Ну і хотілося б обширнішого СПА, у вас стандартний міський набір))

Загалом все сподобалось. Особливо хочу відмітити місце розташування та персонал

• Відгук від 1 квітня 2024

Повернемось? - Так
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Перша комунікація з адміністратором Юлією була неприємна, на кожне запитання нам відповідали грубо. Всяке буває у людини, різний настрій, різні ситуації, але свій негативний настрій і втому на гостей не потрібно передавати:) Люди приїжджають відпочити, перезарядитись, а не стикатись знову з негативом, за який ще й заплатили:))))

Загальне враження від готелю хороше. Нас зустріла адміністратор Юлія та Софія. Софія бусінка, дуже приємна, клієнторієнтована. Власники цінуйте її, вона витягнула наше перше враження з 0 до 10. Рецепція чудова. Маленька, але сучасна. Приємно знаходитись. В спа за станом здоров'я не змогли піти. Ціна 500 грн за день. Це взагалі супер вартість, але, на жаль, не змогли скористатись нагодою, хоча готель вибирали саме за наявністю спа, бо найважливішим критерієм було - відключитись від сьогоднішніх реалій, відпочити фізично та морально. Ми проживали в 411 номері. В номерах гарно у ввечері, що не скажеш вдень, коли видно всі замацані двері, декупа жирних відбитків різних людей. Для мене найваждивіше - це чиста постіль та ідеально чистий туалет. З моїми критеріями впорались) Сніданок входив у вартість. Це була шведська лінія. Нічого особливого, вибір нормальний, є що поїсти. Зазвичай, шведські столи і кількість їжі більша в готелі, але те, що було тут, цього достатньо щоб наїстись... можливо, заселення готелю було маленьке. Їжа 4/5.

• Відгук від 29 березня 2024

• Двомісний номер Делюкс

Все було гарно, святкували з подругою ДН, сніданки нормальні, чудове СПА.

• Відгук від 22 березня 2024

Чудово!
    • Двомісний номер Делюкс

Все чудово! Стильно, комфортно, смачні сніданки, чудове СПА. Будемо зупинятися і в наступні рази. Дякую!

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: