3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,1

8,1

8,2

• Відгук від 29 квітня 2024

Дякуємо за чудовий відпочинок! Обов'язково повернемось ще)
    • Великий двомісний номер з 2 окремими ліжками

Привітний персонал, чудова зона релаксу, великий, чистий та теплий бесейн, джакузі під відкритим небом з чудовим краєвидом, смачна кухня!!

• Відгук від 29 квітня 2024

• Люкс

Розташування готелю прекрасне,доїзд нормальний,доглянута територія

• Відгук від 20 квітня 2024

Нема такого. Все чудово🥰

Після першого відвідування цього готелю інші не розглядаємо. Прекрасний персонал, який створив атмосферу затишку, спокою та відмінного настрою. Номери чисті, їжа смачна, багато різних спа - сауни, басейн, масаж, чан..., будь-якої погоди є, чим зайнятися. Немає сумнівів, приїжджатимемо ще й ще.

• Відгук від 12 квітня 2024

• Напівлюкс

Потрібно часто нагадувати про себе більшій частині персоналу, іноді по декілька разів. Погана звукоізоляція номерів

Розташування і самодостатність готелю

• Відгук від 5 лютого 2024

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Відпочивали вже не перший раз, як і раніше залишилися задоволеними. Перш за все хочу відмітити сервіс, чудовий привітний, вічливий персонал. Приємний бонус мінус 30% на проживання і додаткова знижка для ЗСУ, що не може не тішити. Окрема тема - це басейн та СПА-зона, де можна отримати справжній релакс та оздоровчий ефект. Масажист-реабілітолог - майстер своєї справи. Чан просо фантастика для відновлення здоров'я, те, що треба!!! Ресторан - сучасний інтер'єр, смачна локальна кухня, хоча деколи доводилося довше зачекати від заявленого офіціантами часу, проте, очікування було того варте, все було свіже та смачне. Окрема подяка шефу за сюрприз з нагоди нашої річниці. Ще один з плюсів - близько до витягів, де можна покататися на лижах і тюбінгах де немає великих черг. Однозначно повернемося в Живу Воду! Міцного вам всім здоров'я та швидкої Перемоги!!!

• Відгук від 31 січня 2024

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

В ресторані м ясні страви не сподобались(шашлик, ребра). Бажано встановити поручні коло чану

Перебували в період, коли було мало туристів. Номер, персонал чудові.

• Відгук від 23 листопада 2023

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Жива вода. Одне з моїх улюблених місць відпочинку. Чудовий спа-комплекс, душею якого є пан Михайло, смачні сніданки, парковка з охороною, привітний персонал (за виключенням однієї пані на рецепції). Номери трошки втомлені, але чисті. Дуже зручні ортопедичні матраси. Відпочиваю там вже багато разів, мені подобається.

• Відгук від 18 листопада 2023

Відпочили чудово, потрібно буде повторити🤩

Комфорт

Чудово що все в одному місці

• Відгук від 7 листопада 2023

• Великий двомісний номер з 2 окремими ліжками

Прекрасний СПА комплекс : великий басейн, спа-зона, чистота, великий просторий номер, уважний персонал: починаючи з бронювання і до охоронця. Особливо хочемо відмітити джакузі з видом на гори!!! Карпатський чан , масажі і стейки на мангалі - неймовірні. Якщо підсумувати, то ціна, в яку включені всі спа , сніданки і басейн- то досить прийнятна. Дякуємо за релакс! Обов'язово повернемося!

• Відгук від 22 жовтня 2023

• Великий двомісний номер з 2 окремими ліжками

Дуже файний та затишний готель, дуже сподобалось спа та басейн.

• Відгук від 14 жовтня 2023

Повернемося ще
    • Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Все сподобалося Особливо басейн і чани

• Відгук від 12 жовтня 2023

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Прачечна на поверсі з номерами. Шумно. Запах хімії. Постійні розмови персоналу, чутно в номери.

Місце чудове Ідея гарна

• Відгук від 21 вересня 2023

• Напівлюкс

Дуже мальовниче та затишне місце, гарні та комфортні номери, класна зона релаксації та сауни, а розміри басейну то взагалі бомба!

• Відгук від 14 вересня 2023

Все сподобалось. Рекомендую

Чисто. Гарно. Охайно. Привітний персонал. Круте місце розташування. Рекомендую

• Відгук від 9 вересня 2023

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Доволі жорстке ліжко! (Це на любителя). Не змінюють рушники в номерах щодня.

Розташування! Поряд річка та парк. Доволі смачна їжа. Чистий басейн та хороший комплекс процедур SPA, що входить у вартість.

• Відгук від 7 серпня 2023

• Двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Не сподобалася незручна драбинка по якій спускатися в басейн.Басейн від 1,5 до 4 метрів, тому вода холодна, бо глибоко

Дуже красивий і комфортний готель ,красива територія. Природа неймовірна. Через дорогу протікає гірська річка,можна походити по воді, дуже сподобалось джакузі на даху.Смачні сніданки,великий вибір страв.Персонал привітний.

• Відгук від 25 липня 2023

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Мене дивує, що 4 зірковий готель не виставляє в номері елементарну пляшку води. Не вистачає чайника в номері. Ну і декому з персоналу на рецепції варто повчитися ввічливості.

Ми вже не вперше обираємо цей готель для відпочинку. Чудовий спа-центр, басейн, сауни, хамам, джакузі, кілька зон відпочинку. Все це чудовим видом на гори!

• Відгук від 25 липня 2023

Чудове місце для відновлення після активностей у горах та екскурсій
    • Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Персонал ресторану і саме обслуговування поза сніданком: офіціанти і кухня між собою не взаємодіють. Видно, що на місці немає гарного адміністратора. Нас о 2100 не хотіли обслуговувати при тому, що на рецепції повідомили, що останнє замовлення о 21.45

Чудова аква зона- басейн спортивний, джакузі з чудовим видом на гори. СПА зона нова і чиста. На сніданок був вибір яйця з сосисками, кашка, мюслі, йогурти, млинці з нутеллою. Все було дуже смачно, окрім тієї кави)

• Відгук від 17 липня 2023

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Приємний і дружелюбний персонал, який миттєво реагує на найменші прохання чи запитання. Смачні, збалансовані сніданки на вибір: шведський стіл. Готель має зелену гарну територію. Велику парковку. У номері є все необхідне. Джакузі — з видом на гори. Басейн великий — можна купатися хоч цілий день. Але обов’язково треба мати шапочку для плавання. Окремо хочу сказати, що весь персонал: паркувальники, рятувальник у басейні, прибиральниці, офіціанти —супер приємні і ввічливі.

• Відгук від 9 липня 2023

Якщо ви страдаєте безсонням - вам сюди.
    • Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Тепла сімейна атмосфера. Професійний, ввічливий і готовий допомогти персонал. Смачна кухня. Сучасна СПА зона з великим басейном. Вдале розташування. Хороший вибір для активного відпочинку.

• Відгук від 3 липня 2023

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Не сподобалось: маленький дитячий майданчик(не дуже цікавий, потрібно хоч пару гойдалок та горку доставити),батут йде за окрему плату(це вже якесь крохоборство),вода звичайна 0,5 коштує 90грн в ресторані та номері,немає кулерів з водою ніде ,а там де сауни було б актуальним їх розташування.

Відпочивали в цьому готелі , сподобалось: привітний персонал,чистий басейн,гірки,джакузі та спа-зона,все дуже чисто та охайно,сніданки смачні та різноманітні,близько розташовані магазини. Співідношення ціна-якість на висоті, будемо рекомендувати

• Відгук від 14 червня 2023

• Великий двомісний номер з 2 окремими ліжками

З трьох днів тільки перший працювало джакузі, далі воно було холодне і там купатись було неможливо. Басейн дуже холодний, дитині купатися неможливо замість заявлених 27-28 максимум 22-23. На декілька днів приїхати можна, але не більше

Дуже гарне спа, в якому все працює. Гарні сніданки і дуже приємні ціни в ресторані і все смачно

• Відгук від 11 червня 2023

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Ресторан. Офіціантки не професійні, постійно треба нагадувати, то щоб меню дали, то щоб рахунок принесли, на сніданок усе холодне було. Пів меню немає в наявності! Відсутність електросушарок для одягу. Все ж таки СПА-Готель.

Персонал готелю та СПА, комфорт просто супер. Усе сподобалось

• Відгук від 8 червня 2023

• Великий двомісний номер з 2 окремими ліжками

Особисто для мене номер категорії твін, що на першому поверсі, виявився захолодний і вологий. Туди зовсім не потрапляє сонце. Навіть трошки конденсат на вікнах збирався. Просили увімкнути опалення. Наступного разу будемо бронювати номер на поверхах вище, тим більше краєвиди з вікна того варті.

Враження від поїздки залишилися хороші. Чудова спа зона та басейн. Супер привітний персонал. В ресторані смачна їжа.

Дата проживання: Травень 2023

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: