3. Закарпаття: відгуки про готелі

8,2

7,4

• Відгук від 5 січня 2024

• Двомісний номер Делюкс з душем

В кімнаті був запах плісняви

Привітний персонал, гарне розташування, є рушники, дуже тепло в номерах. В ресторані дуже смачно, великі порції

• Відгук від 20 вересня 2023

• Двомісний номер Делюкс з душем

Приємний персонал. В номері чисто, затишно. Проте вікно дивиться на стіну і вікно сусідньої будівлі впритул. Ліжко зручне, але рипить. Зі звукоізоляцією не дуже, чутно всі звуки з коридору. Знаходиться далеко від центру. Проте поряд є АЗС, автомийка, шиномонтаж, неподалік цілодобовий магазин. Також на першому поверсі є кав'ярня та ресторан, де можна замовити як місцеву їжу, так і піцу з бургерами.

• Відгук від 16 серпня 2023

Гарний готель тому для життя на декілька днів - те, що треба.
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Шумоізоляція трохи слабка, були гучні сусіди і через стіну було чути їх розмови .

Дуже чисто, речі попрали за проханням.Їжу приносили в номер без проблем, досить не дорого та смачно. На території є місце для дитячого відпочинку. Неймовірний краєвид за вікном - ліс.

• Відгук від 31 липня 2023

Хороший варіант проживання. Неймовірно красивий вид з тераси!
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Так як це готельно-ресторанний комплекс, то буває шумно вночі)

Готель дуже гарний і знаходиться в мальовничому місці. Персонал уважний, привітний, завжди приходять на допомогу в будь-якій ситуації. Є невеличкий дитячий майданчик.

• Відгук від 27 липня 2023

• Тримісний номер з душем

Вікно номеру виходило на трасу , шумно вночі. Кондиціонеру в номері не було. З приводу вікна та конциціонеру сама не уточнила заздалегідь.

У номері чисто, зручні подушки та матраси на кроватях! Добре було спати!

• Відгук від 24 липня 2023

Добре
    • Тримісний номер з душем

Розташування є мінусовим цього готеля, біля дороги , зашумно . Подача в ресторані страв бажає кращого .

• Відгук від 17 липня 2023

В цілому непогано за такі кошти. Можно смачно поїсти, але довго чекати замовлення. Номера нормальні, чисті, не для дуже
    • Тримісний номер з душем

Поруч заправка і траса. З відкритим вікном не проспиш, а кондиціонера немає.

Гарні краєвиди. Ресторан.

• Відгук від 15 липня 2023

Дівчата- персонал, просто умнічки! Ми смажили шашлики, поставили абсолютно весь посуд, накрили на стіл, прибрали, надали
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Готель розташовано прямо при дорозі на вʼїзді у Міжгірʼя. Досить не погана кухня та місцеве вино. Номери компактні, але є все необхідне, в 3х хвилинах від готелю - річка Ріка, можна прогулятись. Магазин на території готелю - ціни подекуди, наприклад на пиво, навіть дешевше ніж у супермаркеті в центрі селища.

• Відгук від 8 липня 2023

Все ок, рекомендую.
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Мінусом можна назвати шум з вулиці від дороги, спали з зачиненими вікнами, але це залежить від розташування номера.

Все класно, у ресторані смачно, персонал привітний. Рекомендую.

• Відгук від 6 липня 2023

• Двомісний номер Делюкс з душем

Дуже тонкі стіни, немає умов для перебування маленької дитини

В загальному сподобалось

• Відгук від 22 серпня 2022

Добре
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Гудить насос водяний, заважає спати

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 12 серпня 2022

Ціна якість задовільняє
    • Двомісний номер Делюкс з душем

В номері не було одноразового шампуня але то дрібниця, номер максимально маленький.

Нормальний номер, красива тераса, зупинялись на одну ніч все влаштувало.

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 1 жовтня 2021

• Двомісний номер Делюкс з душем

Погана звукоізоляція. Шумна музика з ресторану не давала заснути до пізньої ночі

Надзвичайний вигляд на гори. Чистота в номері. Привітний персонал. Смачна кухня. Зручно, що можна повечеряти на терасі і відразу піти в номер. Для комфорту дівчатка-офіціантка пропонують пледи. Загалом, дуже миле місце.

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 19 січня 2024

• Двомісний номер Делюкс з душем

Чисто, зручне ліжко і матрас, якісні рушники, в номері дуже тепло, гаряча вода, тепла підлога. Чудовий персонал. Біля готелю кінцева зупинка маршрутки, якщо хочете проїхатись в центр Міжгір'я. До бювету з цілющою мінеральною водою близько 500 м. в сторону Соймів. Поруч урочище Грабовець - ідеальне місце для чарівних прогулянок в лісі, де є лише смерековий ліс, гори і річка. Дякуємо, нам все сподобалось!

• Відгук від 24 вересня 2023

1,0
    Ціна не відповідає якості
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Дірка на вулицю у стіні в душовій. Номер має вигляд на заправку та дорогу, це не готель а фактично мотель і ціна має бути відповідна. Стіни і стеля з сендвічу і вагонки, чути абсолютно все. Коли падає дощ, металевий дах гримить так що неможливо спати. Вхід і вікна номеру виходять на веранду на якій люди курили кальян і сиділи до дуже пізньої години.

На веранді біля номеру живе гарний кіт.

• Відгук від 14 вересня 2023

2,0
    Дуже погано
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Почнемо, з того що дуже дивні умови проживання, шуміти тобі не можна після 23:00, бо тебе виселять без повернення коштів, якщо тобі щось не подобається, тебе також виселять без поверненя коштів. Але шуміти в караоке відвудувачам до 00:00 можна. І мало того що вони шуміли, в караоке слухали російську музику, під час війни це заборонено не те що не рекомендується. Коли ми підійшли до адміністратора, щоб вирішили якось це питання, нам сказали що вони намагаються щоб цього було менше, але вже як є. Довелося йти самим і спілкуватися, щоб це не вмикали. Тому реакція персоналу жахлива. Відносно умов в номері, постільна білизна була коротка на ліжко і не сама чиста, рушники ніби ними користувалися років 10. І ще з нами жив павук, до нього притензії 0, не шумів і здається був також русофобом та чемно сидів в своєму куточку 2 дні, тільки зранку спускався погуляти. Не рекомендую, бо спонсорувати війну дозволяючи прослуховування російської музики не ок! Не допомогай е цьому бізнесу, ми б з’їхали якби там можна було б повернути гроші!

• Відгук від 28 серпня 2023

Незабутній відпочинок в Карпатах

Все було 👌🏻

Готель "Царська Гора" - це справжній райський куточок в Карпатах! Вражаючі краєвиди, комфортабельні номери та дружелюбний персонал зробили наш відпочинок незабутнім. Чудова кухня та розмаїття розважальних можливостей створили ідеальні умови для відпочинку. Обов'язково повернемося сюди ще раз!

• Відгук від 28 серпня 2023

Все сподобалось.9

• Відгук від 25 серпня 2023

5,0
    Досить непогано
    • Тримісний номер з душем

Готель наче нормальний, але, у номері душно та немає кондиціонеру, у душовій кабіні двері злітають та важко закрити, немає вентиляції, тому все в пару, сам душовий шланг відвалюється, погано закріплений. Вид з вікна "чудовий" - на терасу, де ходять люди, там столики та подають їжу, через що ролети підняти неможливо, з тих причин не можна відкрити вікно ввечорі та вночі. Обслуговування не на найвищому рівні, замовлення несуть приблизно годину, в той час як зайнято лише 2 столика. Може бути, що за замовлення просто забудуть. Після прийому їжі та залишення ресторану, посуд буде стояти декілька годин просто на столі, та очікувати рахунок можна ще пів години. Приготування кальяну за часом більше норми, подача неправильна.

Ничего

• Відгук від 20 серпня 2023

• Тримісний номер з душем

Розташування готеля дуже порадувало, вікна не виходять до дороги, відповідно з відкритим вікном було комфортно ночувати, сусідів не будо чутно. Добре що є власний ресторан, в якому подавали смачні страви, не можу сказати що самі ідеальні які куштував - але кухня однозначно хороша, і варта уваги, не потрібно шукати щось інше.

• Відгук від 3 серпня 2023

3,0
    Якщо хочете дійсно відпочити, то раджу обрати інший готель.
    • Тримісний номер з душем

Таке враження, що будівля рухне. Все трясеться, неможливо спокійно пройти по кімнаті. Навіть сусіди, коли ходять, то люстра трясеться. Кухня на любителя. Замовляли бограч(був дуже солоний), бульон(таке враження, що в воду додали олії, без смаку)

• Відгук від 30 липня 2023

Персонал привітний, чисто у номері, кухня смачна

Локація, ресторан, привітний персонал

• Відгук від 29 липня 2023

1,0
    Дуже погано
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Забронював номер на 2-х, були у весільній подорожі з дружиною. Виїхали у Міжгір'я вранці, в обід зателефонував до адміністратора і попередив що їду здалеку, тому буду біля 8 години а може й пізніше, мені сказали що без проблем. Приїхавши на місце ввечері, дівчина рецепшену сказали, що мій номер вже зняли інші люди, які в йому проживали, і вони їм його здали, не зважаючи на мою бронь, і не повідомили мене відразу, щоб я знайшов інший готель. Враження про заклад а саме про персонал зіпсувались, як і вечір.

• Відгук від 28 липня 2023

2,0
    Краще переплатити в іншому місці і мати більш комфортні умови
    • Двомісний номер Делюкс з душем

При поселені, сказали іншу ціну ніж яка була зазначена, брудні рушники та покривало а також номер не відповідає фотографіям номеру, що були вказанні в booking.

Смачна кухня, близько до дороги