3. Львівська область: відгуки про готелі

7,9

7,1

• Відгук від 13 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Дуже смачний сніданок, но чекали годину! Сирників так і не дочекалися( сніданок пізно, з 9 ранку, це незручно!

Гарне розташування, супер персонал! Чисто! Ми були із собакою)

• Відгук від 24 березня 2024

Шумоізоляція номерів слабка

Чисто

• Відгук від 26 листопада 2023

• Покращений двомісний номер

Не сподобалось те, що ми виїзжали о 8.00 ранку, сніданок з 9.00. АЛЕ З СОБОЮ ДАЛИ сніданок, такий що в дорогу, це було добре.

Розташування, розмір кімнати, привітний персонал, чисто, гаряча вода

• Відгук від 13 серпня 2023

• Стандартний двомісний номер

Сніданок тільки після 9 ранку, максимально не зручно, зранку довелось шукати де перед зустріччю поснідати.

Локація досить непогана, зручно заїжджати

• Відгук від 31 липня 2023

• Покращені апартаменти

Все сподобалось, відпочивали вже вдруге в номері"Люкс", джакузі справне, персонал привітний, щоправда, деякі меблі вже трохи зношені, але було чисто і приємно)

• Відгук від 24 липня 2023

Ще повернемось
    • Покращений чотиримісний номер

Пляма на білизні, яку без питань замінили. Хотілося б додати антимоскитні сітки на вікна.

Все добре. Сніданок - супер

• Відгук від 21 червня 2023

Коротка зупинка на одну-дві ночі після виснажливого перетину кордону
    • Стандартний одномісний номер

Кондиціонер. В маленькому номеру його немає. В великому він не працює.

Я вже зупинялась в цьому готелі. Але в цей раз була одна тому обрала менший номер. Вікна одномісного номера виходять на сонячну сторону (зранку) і на дорогу. Думаю, що взимку він був би кращій. Маленька кімната без кондиціонеру в яку світить сонце і без можливості спати без берушів при відкритому вікні - це незручно. В цілому все що я побачила в готелі відповідає фото. Достатньо місця для авто. Парковка безкоштовна. Але це все ще дуже хороший варіант для втомленого подорожуючого. В них дуже класні сніданки, які входять у вартість номеру і взагалі в ресторані на першому поверху супер-приємний молодий персонал і смачна їжа.

• Відгук від 13 червня 2023

• Стандартний одномісний номер

Небуло зубної щітки у номері

• Відгук від 9 червня 2023

Втомленому подорожуючому на одну ніч - перфектно.
    • Стандартний двомісний номер

Персонально мені не підійшов матрац. Він жорсткий виявився. У насв номері було тільки пів рулона туалетного паперу. Це може смішно, але в дорозі польська їжа не зайшла, а в такій ситуації економити папір було незручно. Також ми вранці дуже поспішали, тому тільки здивувалися, що коли після сніданку хотіли почистити зуби, не було води. Може якась аварія, може в Зимній воді після десятої дня її відключають. Дійсно, не було часу розбиратися. В номері стояла якась "пахучка" - ароматизатор, приклеєна до столу. Поки я не накрила той клятий флакон стаканом, почувала себе як в газовій камері. Але це знову суб'єктивно. Може хтось дуже любить ті ароматизатори. Кондиціонер не вдалося включити. Але ніч не була спекотною, тому вистачило відкритого вікна. Погано змиває туалет. Взагалі - втомленому подорожуючому на одну ніч - перфектно. Але на більше днів ми не лишилися, знайшли інший готель.

Ресторан у готелі суперовий. Їжа смачна, сніданок - один з найкращих що я отримувала в готелях. Дуже чисто. Привітні люди. Від щирого серця дякую.

• Стандартний двомісний номер

в шкафу було лише дві вішалки, одна з них була не в дуже хорошому стані. В постілі були дірочки. Немає холодильника в номера (але про те ,що його немає є в описі номеру)

Дуже смачний сніданок , який входив в ціну номера . В номері було чисто. Привітний персонал. Є розетки біля ліжка. Бутильована вода в номері

• Відгук від 5 червня 2023

Не рекомендую як місце для ділової поїздки. То скорше рівень залетіти до них на ночівлю з цікавою компанією аби тебе не
    • Покращений двомісний номер

я, власне, обирала кімнату для трьох людей. Коли ми заселялись адміністратор повідомив що готель йде на уступки, бо то номер для двох (але саме той номер по фото який я резервувалися на сайті як трьохмісний). В номері рушники для двох осіб. Не було водички, стаканів, тапочок. На ранок нам треба було виходити до 8 ранку, а сніданок передбачено на 9 год. На прохання підготувати ланч-бокси відповідь неоднозначна (що в них входить ніхто не знає, чи може бути готове на 7:30 не відомо, але якщо ми їх і могли просити - то тільки два. Третій (в трьохмісний, памʼятаєте?) за 177 грн, але що в нього входить адміністратор теж не в курсі. На другий ранок вдалось попасти на сніданок ( теж передбачено для 36 кімнати тільки на 2-х осіб) - із передбачених варіантів наявний тільки варіант скрембл із салатом і підсмаженим бочком+напій+десерт. Було смачно. Власне сподіваюсь що такі моменти скорегуються, бо локація хороша. Сподіваюсь власники візьмуть до уваги.

хороша локація, парковка, є можливість зарядки для електрокару. на першому поверсі хороший ресторан з смачними стравами

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Загалом все добре, гарне співвідношення ціни/якості Номер чистий, охайний , немає сторонніх запахів. Білизна чиста, матраци зручні, приємний персонал. У номері вікно виходило на дорогу, було гучно від автівок. Сніданки смачні. Дякую

• Покращений тримісний номер

1. Номер бронювали на двох, і при заселенні виявили лише 1 комплект рушників. не було капців. Звісно, все вирішили, але це - неуважність, і дрібниці, які псують враження. 2. Пізні сніданки. З 9ї ранку. Я розумію, що це невеликий готель, не мережевий. Але) Ми приїздили на конференцію, і нам пішли назустріч -снідали з 8ї ранку ( по факту - з 8.30, бо час очікування приготування і подачі).

Просторий комфортний номер, зручне ліжко, хрустка постіль. Смачний сніданок.

• Відгук від 14 лютого 2023

• Стандартний одномісний номер

Дуже малий номер, кімната такого ж розміру як санвузол. Можна було б зробити трохи меншу су та збільшити кімнату. Або поставити трохи вужче ліжко. З самого ліжка одразу ступаєш в санвузол, де була не помита кришка унітазу (сама відтерла серветками, чи був він продезинфікований - це питання...) Погана шумоізоляція, чутно все і як сварилися гості в загальному холі... В один з перших днів жіночка з рецепшена прийшла міряти матрас і залізла чоботом (сапогом) на чисте простирадло... не можна було поміряти до мого візиту???? або після? Вайфай ледь працює.

Супер ресторан, сніданок та дуже приємні офіціанти. Класний інтер'єр холу готелю та ресторану. Вишукана кухня. Місцерозташування для мене найкраще.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 11 лютого 2023

• Стандартний одномісний номер

Одномісний номер….прокурений як старий мотель. Кімната дуже маленька, 2х2 метри, з ліжка можна одразу ступати в санвузол. Шумоізоляціі нема взагалі. Вважаю, що забагато заплатила за такі умови.

Дуже гарний ресторан, класний інтер’єр і смачні страви. Дуже приємні офіціанти . Сніданок супер. локація готелю мені підійшла. якщо зупинятись наступного разу - то в двомісному номері нормального розміру.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 9 жовтня 2022

• Покращений чотиримісний номер

брали номер на 4 людей на букінгу писало сніданки входять, а в готелі сказали, що безкоштовні тільки 2 сніданки, трішки дивно

досить гарна пропозиція за свої гроші, дуже хороший приємний персонал

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 28 грудня 2021

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Проживали взимку, у кімнаті було прохолодно, хто мерзне - тому буде холодно. Також коли внизу у ресторані корпоративи - допізна грає музика, може заважати)

Досить комфортно, смачний сніданок, гарне співвідношення між ціною та якістю, привітний персонал.

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 29 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Все дуже сподобалось. Особливо кухня, неймовірно смачно.

• Відгук від 26 лютого 2024

Звукоізоляція

Чисті номери, теплі.

• Відгук від 8 жовтня 2023

Повністю відповідає опису і перевершує очікування

Все сподобалось

Джакузі в номері, привітний персонал, ресторан

• Відгук від 29 вересня 2023

Гарний готель на кільцевій
    • Стандартний одномісний номер

Трохи близько дорога, але чути було тільки сирену швидкої бо в номері гарні склопакети.

Дуже приємний персонал. Виїжджав о 8:00, а сніданок з 9:00. Потурбувалися, щоб я не був голодний, приготували з собою ланчбокс, яким можна наїстися в 3-х Простора парковка, поряд шиномонтаж, гарні ліжка і чиста ванна.

• Відгук від 11 вересня 2023

6,0
    Досить добре
    • Стандартний одномісний номер

Нормальний готель, але санвузол брудний, на підлозі в кімнаті килим, який дуже давно ніхто не чистив. Запах в номері це гарно показує. Потрібно просто якісно прибрати і буде чудовий готель.

• Відгук від 28 серпня 2023

1,0
    Дуже погано
    • Покращений тримісний номер

Грибок на стінах, відсутність кондиціонеру, невимитий стульчак туалету

• Відгук від 27 серпня 2023

5,0
    Досить непогано
    • Покращені апартаменти

Очікували сніданок годину з моменту посадки за стіл, а це вплинуло на подальшу подорож та її тривалість. Заїзджали вночі, силу на силу розбудили адміністратора та сторожа, терміналу при заселенні не було, треба здавати в заставу паспорт