3. Львівська область: відгуки про готелі

8,7

9,1

• Відгук від 20 липня 2023

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Все сподобалось, єдиний мінус це ціна, достатньо дорогий відпочинок, але воно того варте!

Сподоьалось все:велика доглянута територія, смачні сніданки з величезним вибором! Просторі сучасні номери і дуже приємний персонал! Окремо хочу відзначити спа зону, вона просто величезна!

• Відгук від 19 липня 2023

Активне будівництво вранці

Сніданки, персонал, місцезнаходження, чистота, сервіс

• Відгук від 18 липня 2023

• Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

Процес замовлення кави на сніданку

Чудове спа, обслуговування на вищому рівні

• Відгук від 16 липня 2023

загалом добре, тільки ціни космічні за все потрібно платити
    • Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

повісили карточку прибрати номер а його не прибрали мала парковка

сніданок бомба, шкода шо немає обіду та вечері

• Відгук від 13 липня 2023

Все прекрасно)
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Як на мене, трохи завищені ціни в ресторанах. Але вся їжа була смачною.

Радію, що в нашій країні є готелі такого рівня. Дійсно шикарно. Гарна територія, видно, що постійно працюють над озелененням, щось добудовують, одним словом - стараються. Дуже хороший спа - різноманіття і доглянутість скрізь. Порадувала безкоштовна водичка скрізь - видно, що піклуються про своїх гостей) Вразили сніданки. Високий рівень обслуговування в ресторані, якісна їжа, дуже порадував асортимент чаїв.

• Відгук від 13 липня 2023

• Люкс з видом на озеро

я думав що це 2-окремі кімнати.

сніданок дуже смачний, класний, чудовий

• Відгук від 10 липня 2023

• Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

На рецепшн при заселенні не попередили, що мій номер поруч із діючим будівництвом, яке починається о 8 годині ранку і звуки якого чудово чути у номері. Якщо маєте бажання виспатись, то вам не сюди. Шумоізоляція у номерах відсутня! Дуже повільний та неорганізований персонал за сніданком. Замовленої кави за сніданком можна і не дочекатись, що не дивно, адже працює всього один бариста.

Нові сучасні номери, прекрасне спа, усюди дуже чисто. Хороші сніданки

• Відгук від 8 липня 2023

• Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

Ресторан Тера! Сервіс бажає бути кращим за такі кошти. Не потрібно крутитись навколо одної(го)- Цабе і не зважати на інших!

Все на дуже хорошому рівні. Знаходиться в гарному місці із крутими локаціями та видом.

• Відгук від 4 липня 2023

• Люкс з видом на озеро

Нам дуже сподобалося, приїдемо ще не одноразово. Чисто, гарно і просто ідеально

Чудово♥️

Все чудово, як завжди😍

• Відгук від 2 липня 2023

Відпочинок для любої категорії людей від дитини до людини похилого віку

Такого немає

Сучасний готель з великою територією і дуже класним СПА центром. Сніданки взагалі TOP 👍

• Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

Сподобалось обсолютно все! Хочеться повернутись!

Готель новий , дуже стильний. Гарна велика територія (рекомендую номер з видом на озеро). Сніданки великий вибір і все смачне. Спа просто бомба. І дуже близько до Львова . Тихо , гарна ізоляція (є поруч будівництво , але були здивовані що без шумних робіт - не заважає) Обрала готель по інших відгуках , і були зауваження за персонал. Все , що ми побачили за 3 дні - це дуже швидке і професійне обслуговування на всі рівнях (ресторан, доставка, спа, сніданки,ресепш, прибирання) Рекомендую ! Змінити картинку , відволіктись і поринути в світ релаксу. Маленька деталь , виїзд о 12, що дозволяє спокійно поснідати і скористатись спа перед виїздом .

• Відгук від 29 червня 2023

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Найкраща локація в цьому готелі це спа зона! Прекрасний, кваліфікований, професійний персонал. Адміністрація спа на вищому рівні, завжди допоможе відвідувачам, знайде відповідь на всі запитання, абсолютно точно надасть консультацію по будь яким послугам які є в спа зоні. Хочу ще відмітити що на цій локації присутній бар! Професійні бармени з задоволенням приготують улюблені напої, фреші, протеїнові коктейлі і багато інших в тому числі і алкогольних напоїв! Неперевершена коктейльна карта і звісно ж наявність Єгермейстеру зроблять ваш відпочинок незабутнім.

• Відгук від 27 червня 2023

• Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

Ціна могла б бути нижчою. Парковка на вʼїзді псує перше враження.

Дорого, але дуже круто. Смачні страви в обох ресторанах. Чудове спа.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 26 червня 2023

Гарне місце для відпочинку.
    • Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

Брудна тюль, подряпані двоє дверей, засоби гігієни для однієї особи, хоча нас проживало двоє. Брудна вода у басейні на вулиці в SPA зоні.

Територія, природа, SPA

• Відгук від 25 червня 2023

• Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

В ресторані були відсутні дуже багато страв і офіціант був не дуже привітним. Коктелі були нижче середнього навіть авторські

Сніданок був чудовий, людей небагато, чудове місце

• Відгук від 25 червня 2023

Загалом, готель має свої переваги, як прекрасна локація, близькість до міста, гарний дизайн та спа.
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

На жаль, є деякі недоліки. Прибирання в готелі не завжди виконується на високому рівні, особливо у ванній/туалеті. Крім того, у ванній кімнаті номера виявилося протікання унітазу, що було для нас неприємною несподіванкою. У ресторані ціни на страви значно завищені, а якість та смак страв, особливо салатів, не відповідають очікуванням ресторану цього рівня. Також слід зазначити, що в сезон, може бути важко знайти вільні місця на парковці готелю, що є незручністю для гостей. Ще одним недоліком є наявність двох великих труб на території комплексу, з яких цілодобово йде дим, який часто прямує у номери готелю.

Готель знаходиться у чудовій локації, посеред лісу і пагорбів, що створює чудову атмосферу для відпочинку та релаксації. Однак, не зважаючи на це спокійне оточення, він також знаходиться дуже близько до Львова, всього за 20 хвилин їзди на машині до центра міста, що є великим плюсом для тих, хто бажає відвідати стародавнє місто. Готель має гарний сучасний інтер'єр та екстер'єр, які створюють приємне враження. Номери оформлені зі смаком і відповідають сучасним стандартам комфорту. Привітний персонал готелю завжди готовий надати допомогу та відповісти на запитання гостей, що додає приємність перебуванню. Сніданки в готелі є смачними, однак, треба зазначити, що їх різноманітність обмежена, і вони швидко можуть набриднути. Це певний мінус, який варто врахувати, особливо для тривалого перебування. Готель пропонує чудовий спа-комплекс з великою кількістю різних типів саун і басейнів. Також в готелі є чудовий тренажерний зал для тих, хто бажає підтримувати форму під час перебування.

• Відгук від 20 червня 2023

Нажаль не змогли скористуватися усіма активностями в готелі із-за дощів. СПА залишив позитивне враження, особливо шикарн
    • Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

шикарне спа хороші ресторани простора територія неймовірні сніданки

• Відгук від 20 червня 2023

Це був неймовірний відпочинок!
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

просто хочу сказати, що це неймовірне місце в якому має побувати кожен. Вартує всіх своїх грошей.

• Відгук від 19 червня 2023

абсолютно все

• Відгук від 18 червня 2023

обов’язково повернемося ще!
    • Сімейний номер

заявлена площа номеру не відповідає дійсності. проживали у номері стандарт, на мою думку, номер не має заявлених в описі 30 м кв

дуже сподобався відпочинок! спа, територія, їжа все на вищому рівна.

• Відгук від 17 червня 2023

В загальному дуже сподобалось. Чи хочу я сюди знову? Так
    • Номер з ліжком розміру "king-size" та видом на озеро

Тепер до мінусів. Не сподобалась кухня у ресторані. Ні у одному, ні в іншому. В ресторані на 2 поверсі цезар був максимально жахливий, хоча ціна не маленька. Максимально сухий, бекон без смаку, ніби його розморожували. Також брав яловичі щічки, якщо не помиляюсь. На смак дуже посередньо.. Більше того, коли ми сіли за столик біля вікна, нас ввічливо попросили пересісти з цього столику, бо він зарезервований, хоча таблички з резервом стояли на усіх столах крім того, за який ми сіли. Важко дочекатись поки приймуть замовлення або дадуть чек, хоча загруженості ресторану не було. На рахунок ресторану біля рецепції - кухня досить посередня, як на такі високі ціни. Томатний суп з морепродуктами з мескальом смакував як звичайний гороховий\овочевий суп. Але до обслуговування - запитань немає. Все на вищому рівні, йому вдалось перекрити не краще враження від страв. Коктейль whisky sour - мабуть найкращий що я пив у житті. Рекомендую.

Локація дуже гарна. Все на вищому рівні. Важко до чогось докопатись насправді. Усе зроблено якісно, починаючи від шумоізоляції у номері, закінчуючи виведеними стовпчиками з розетками на терасі ресторану на вулиці. Спа-зона просто шикарна. Чого вартує лише повітровод під столом у лазні, через який можна дихати, коли тебе відпарюють віниками, геніально. У мене був номер з видом на озеро - задоволений на усі 100%. Персонал привітний. Ввечері гарна жива музика у ресторані, смачний різноманітний сніданок зранку. Якщо ви палите - майже з кожної локації є швидкий доступ до вулиці, будь то ресторан, рецепція чи спа, далеко бігати не потрібно:) Красиві скульптури слоників на вулиці, кожен раз піднімають настрій. В загальному дуже сподобалось. Я досить прискіпливий до готелів та цін, а в цьому випадку ціна не маленька. Але ввечері я сказав "воно мабуть таки того вартувало".

• Відгук від 17 червня 2023

• Сімейний номер

Все чудово! Персонал налаштований допомогти у будь-якому питанні!

• Відгук від 15 червня 2023

Красивий готель,але ставлення персоналу погане

Персонал в ресторані Терра. Зверхнє обслуговування