3. Закарпаття: відгуки про помешкання для відпустки

вулиця Добролюбова, Міжгір'я, 90000, Україна

9,8

• Відгук від 28 травня 2024

• Таунхаус з 2 спальнями

Всі чудово, як завжди. До нових зустрічей

• Відгук від 26 травня 2024

Нам дуже сподобалась ця садиба, буду її рекомендувати, бо це знахідка ♥️
    • Таунхаус з 2 спальнями

Все продумано, красиво, зроблено з любовʼю і турботою.

• Відгук від 25 травня 2024

Найкраще місце, куди повернемось ще не раз)
    • Таунхаус з 2 спальнями

Чудове місце для довгого приємного, самостійного і комфортного проживання в міжгір'ї! Є абсолютно всі зручності, простір і значно більше ніж можеш очікувати на відпочинку. Гарне подвір'я, мангальна зона з усім необхідним, ігри для гри на подвір'ї Дуже хороший власник, все нам показав, розповів і надіслав купу рекомедацій куди поїхати (25-30 км і околицях) Окрім того модна гуляти і поїсти в ресторані поруч (3 хв пішки) Найважливіше, що це повністю самостійне проживання в будинку - для нас це було №1! Рекомендуємо від всієї душі, дуже сумно було їхати і плануємо повертатись ще не раз)

• Відгук від 20 березня 2024

• Таунхаус з 2 спальнями

Зручне місце розташування, комфортний будинок є все необхідне для відпочинку.

• Відгук від 10 лютого 2024

• Таунхаус з 2 спальнями

Чисто,затишно,комфортно,оригінально,тепло,видно,що все з душею!

• Відгук від 19 вересня 2023

Відпочинок душею та тілом, у приємному місці, з безліччю розваг (екскурсій, піших походів і т.д. )

Зауважень немає жодних

Можливість готувати сніданок-це чудово, Простора кухня, з сучасним обладнанням та посудом. Зручне розташування будинку, одразу на початку населеного пункта. Господарі-приємні та доброзичливі.

• Відгук від 1 вересня 2023

• Таунхаус з 2 спальнями

Все чудово! Прекрасні гостинні господарі. Все дуже зручно, є все що потрібно для прекрасного відпочинку. Обов’язково повернемось!

• Відгук від 30 липня 2023

Дуже зручне та затишне місце
    • Таунхаус з 2 спальнями

Все було чудово, співвідношення ціна та якість відповідають дійсності, мабуть щоб стало ще краще було б чудово ще добавити батут для діток на задньому подвірʼї

Сподобалось абсолютно все, безперечно тверда 10, зручне розташування, затишний задній дворик, все компактне, тераса з гойдалкою, чудовий дизайн, доброзичливі власники

• Відгук від 21 липня 2023

Рекомендую! Господар привітний, помешкання супер!

Все сподобалося!

Чистота і комфорт

• Відгук від 21 травня 2023

• Таунхаус з 2 спальнями

Затишок, комфорт та привітність приємно перевищили наші очікування. Господар дуже піклується про гостів. У будинку дуже охайно та є все для комфортного проживання. Однозначно рекомендую !!!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 15 травня 2023

• Таунхаус з 2 спальнями

ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ ВІДПОЧИНКОМ У САДИБІ «ЧОТИРІ СТИХІЇ». ВІДПОЧИВАЛИ У ТРАВНІ 2023 РОКУ. БУДИНОК ЗНАХОДИТЬСЯ У МАЛЬОВНИЧОМУ МІСЦІ. ПОРЯД ГОРИ, ЛІС, РІЧКА. ПИТНА ВОДА-ЦЕ СМАКОТА! А СПІВ ПТАХІВ, ЦЕ ОКРЕМА НАСОЛОДА ЖИТТЯ! У БУДИНКУ ВСЕ ВІДПОВІДАЄ ДЛЯ ПРЕКРАСНОГО ВІДПОЧИНКУ! ПОМЕШКАННЯ ЧИСТЕ, ОХАЙНЕ ТА ЗАТИШНЕ, ВСЕ ,ТУТ, ЗРОБЛЕНО З ЛЮБОВЬЮ . ГОСПОДАР, АНАТОЛІЙ, ДУЖЕ ЧЕМНИЙ, ПРИВІТНИЙ ТА ГОСТИННИЙ. ТИМ, ХТО ЛЮБИТЬ ГОТУВАТИ ЇЖУ САМОСТІЙНО,ТО НА КУХНІ Є ВСЕ ДЛЯ ЦЬОГО ТА НАВІТЬ БІЛЬШЕ. А ТАКОЖ ГАРНИЙ ДВОРИК, ІЗ ЗЕЛЕНОЮ ТРАВИЧКОЮ, ТЕРАСОЮ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ, МАНГАЛОМ ТА ГОЙДАЛКОЮ, РОБИТЬ ВІДПОЧИНОК НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ!!! БУДИНОК ЗНАХОДИТЬСЯ НЕ ДАЛЕКО ВІД САНАТОРІЮ «ЖИВА ВОДА» ТА « ВЕРХОВИНА», ДЕ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД МАСАЖУ, БАСЕЙНУ, СПА САЛОНУ ТОЩО. ОБОВ'ЯЗКОВО РЕКОМЕНДУЄМО ВІДПОЧИВАТИ У САДИБІ «ЧОТИРІ СТИХІЇ» ГОСПОДАРЮ ,ТА ЙОГО РОДИНІ, ЩИРА ПОДЯКА ТА НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ!!!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 11 лютого 2023

Все чудово

Дуже комфортний і неймовірно чистий будинок в чудовому місці. Ви отримаєте більше, ніж очікуєте. Власник Анатолій - дуже приємна людина. А його дружина - взірець смаку та естетики. Завдяки їм наш відпочинок був неперевершеним.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 5 лютого 2023

• Таунхаус з 2 спальнями

Зручне розташування, поряд є ресторан зі смачною їжею. Є місце під парковку автомобіля та подвір'я з мангалом. Подорожували з песиком - жодних проблем не виникало. Господар розповів що та де є поблизу щоб подивитись. Дуже раджу

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 29 січня 2023

Чудовий будиночок
    • З домашньою твариною
    • Таунхаус з 2 спальнями

Все було чудово, нам все сподобалось

Чудовий будиночок зі всіма зручностями, навіть є генератор. В такий час це просто маст хев) все що було в описі будиночка - все так і є і навіть більше. Є багато різного кухонного приладдя, все що треба є в наявності. Дуже доброзичливий власник, все нам показав, розказав що тут і де поряд знаходиться, куди поїхати і що подивитись поряд. Ми в захваті були) також сюди можливо приїздити з домашніми тваринами- з нами була невеличка собачка, територія будиночку закрита, то собачка гуляла спокійно у дворі. Є мангал, дрова, тераса. Однозначно рекомендуємо!!!

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 18 грудня 2022

• Таунхаус з 2 спальнями

Затишний та комфортний будиночок для відпочинку. Все повністю як на фото. Гарний ремонт, чисто і охайно. На кухні є все необхідне для зручного приготування їжі, тепла підлога в робочій зоні. Позаду двору є місце для приготування шашлику. Приємний господар завжди на зв'язку, порадив місця для екскурсій та відпочинку на будь-який смак. Однозначно рекомендуємо!

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 11 грудня 2022

• Таунхаус з 2 спальнями

Дуже все сподобалося, гостинні хозяєва, все чисто, комфортно, все промірковано до дрібниць, затишно як у дома. Все реально як на фото. Дуже вам дякуємо за відпочинок.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 22 листопада 2022

• Таунхаус з 2 спальнями

Гарне помешкання, не в центрі Міжгір`я, зате відносно недалеко від джерела мінеральної води і санаторію Верховина. Прекрасний ремонт, все продумано для комфортного перебування, тепло. Привітний хазяїн. Нам дуже все сподобалось, дякую!

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 1 січня 2022

• Таунхаус з 2 спальнями

Все сподобалося. Будинок дуууже гарний)

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 22 листопада 2021

• Таунхаус з 2 спальнями

Загалом все сподобалось, чистота, комфорт, якщо будемо їхати в Карпати то точно сюди.

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 9 серпня 2021

• Таунхаус з 2 спальнями

Приємні господарі, гарні апартаменти- все чисте і нове. Сподобалось, що є окреме подвір'я, де можна відпочити і посмажити м'ясо. Господарі підкажуть цікаві місця поруч)

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 7 серпня 2021

Милий будиночок!

Все сподобалося.

Дуже красивий,чистий і комфортний будинок. Спокійне місце з чудовим краєвидом❤️Привітні і дбайливі господарі. Якщо ви зголодніли,то знайдете в холодильнику смачні вареники🙂 Ми дуже задоволені і від душі рекомендуємо цей прекрасний будиночок.

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 19 липня 2021

• Таунхаус з 2 спальнями

Чудове місце! Окремий двір, на кухні є абсолютно весь посуд. Супер господарі, які все розкажуть і покажуть, завжди на зв'язку. Також господарі порадили куди можна поїхати і що подивитися.

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 7 червня 2021

Це був наш 15-ий відпочинок в Карпатах. І це був найкращий відпочинок!
    • Таунхаус з 2 спальнями

Сподобалось абсолютно все: розташування, умови проживання, турбота госродарів та їх бажання зробити наш відпочинок ще затишнішим та яскравішим. Будинок ідеально підходить для самостійного проживання 3-4 осіб. Продумана кожна дрібниця для комфорту гостей. Затишний інтер'єр, сприяє максимальному розслабленню. Красивий вид на гори дозволяє відчути повний релакс. Зручна, бездоганно чиста кухня, ванна кімната з новими технікою та меблями. Охайний зелений дворик із зоною гриль. Привітні господарі. Близьке розташування природних та історичних пам'яток... Здається, тут все сприяє відпочинку. Обов'язково хочемо повернутися в Чотири стихії ще.

Дата проживання: Травень 2021

• Відгук від 3 червня 2024